nina3905 nina3905 komentáře u knih

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Posledná časť zo série o detektívke Jude Fointainovej bola výborným čítaním. Len miestami sa mi zdal príbeh až veľmi prekombinovaný.

29.12.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha prináša nielen detektívnu zápletku, ale sa aj zaoberá rozborom psychiky obete - jej vnútorným prežívaním. Hlavná postava Jude strávila tri roky uväznená v pivnici a poznačilo ju to do konca života. Autorka veľmi reálne opísala ako pristupovali k hlavnej hrdinke jej kolegovia, alebo iné osoby, ktoré ju ľutovali a stala sa stredobodom ich záujmu. Kniha bola pre mňa z uvedeného dôvodu iná, jednoducho zaujímavá.

29.12.2021 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Kniha je parádna a určite sa pri nej schuti zasmejete. Hlavní hrdinovia sú veľmi sympatickí, so super hláškami. Autorka nesklamala a pokračuje vo svojom nastavenom štandarde písania.

02.12.2021 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Kto miluje sériu Fifty Shades, musí si jednoznačne prečítať aj túto časť. Jasné, že vo vývoji príbehu extra nič nového sa už nedozviete, ale miestami zaujímavé sú myšlienkové pochody Christiana, ktoré okoreňujú nielen tento diel, ale aj celú sériu. Knihu odporúčam.

28.11.2021 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Kniha je perfektná, veľmi emotívna. Ak obľubujete autorku Colleen Hoover, tento príbeh bude pre vás povinnou jazdou. Na záver knihy si určite poplačte spolu s hlavnými hrdinami, jednoducho si nebudete môcť pomôcť. U tejto knihy nemôže zaváhať, určite si prečítajte.

26.11.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Kniha krásne sadla do série. Hlavných hrdinov Hala a Free si určite zamilujete. Celý príbeh zhltnete ako jednohubku. Veľmi sa teším na posledný diel. Knihu určite odporúčam.

06.11.2021 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Perfektná kniha. Autorka nesklamala, pretože opäť dokázala vyskladať srdcervúci príbeh, v ktorom nechýba láska, bolesť, nádej, rodinné problémy. Nemôžem sa dočkať pokračovania. Podľa môjho názoru zatiaľ najlepšia kniha, ktorú som v roku 2021 čítala. Ak by sa dalo určite by som jej pridelila viac ako 5 hviezdičiek.

29.10.2021 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Perfektná humorná romantika, ale že vážne. Hlášky hlavných postáv, ich vzájomné doberanie sa vás nútia smiať sa nahlas, v niektorých momentoch až slzy vyhŕknu. Určite vás dostane Joshua, ktorý je navonok drsným a uzavretým mužom, ale v skutečnosti je nesmierne príťažlivý a starostlivý. Knihu doporučujem.

30.08.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha obsahovala vtipné, romantické, ale aj erotické scény. Oddychové čítanie, ale knižka Egomaniak sa mi páčila viac.

28.08.2021 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Romantické, vtipné, ale aj dojemné čítanie. V príbehu boli dejové zvraty, ktoré by ste spočiatku ani nečakali, akoby autorky chceli povedať, že život je nielen krásny, bezproblémový, ale prináša so sebou aj neradostné nástrahy.

26.08.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Detektívka predstavuje druhú časť série s hlavnými hrdinami, psychologičkou Zoe a agentom Tatumom. Zvláštnosťou príbehu je, že mnohé časti deja tvoria myšlienkové pochody vraha, ktorého môžeme považovať za inteligenta, násilníka alebo brutálneho psychopata. Môžeme len dúfať, že pokračovanie príbehu si udrží svoju vysoko nadstavenú latku.

25.08.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Hlavné postavy majú podobu modernej "Krásky a zviera" vo svete politiky a mafie. Ak obľubujete mafiánske príbehy, nemôžete knihu vynechať.

24.08.2021 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Romantická kniha, ktorá vás vtiahne do deja vďaka zobrazenému deštruktívnemu vzťahu hlavných hrdinov (zlý chlapec - naivné dievča). Príbeh mál rýchly spád, predvídateľný, ale "čtivý". Páčilo sa mi, že som sa v knihe stretla s postavami z predchádzajúceho dielu.

24.08.2021 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak ako sa Opičí vrah pohrával so Samom a so svojimi obeťami, tak rovnako sa autor pohráva so svojimi čitateľmi. Druhý diel trošku slabší ako prvý, ale skalní fanúšikovia si nenechajú ujsť záverečnú časť.

24.08.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Knihu zaraďujem medzi ideálne dovolenkové knihy. Na jej prečítanie ma nalákal obal a anotácia. Knihu si viem predstaviť aj ako predlohu pre filmové spracovanie.

24.08.2021 4 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

Achhh, jaj, príbeh bol pohladením pre každú romantickú dušu.

24.03.2024 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Od začiatku do konca napínavý dej, autorka sa s čitateľmi pohrala, za mňa knihu odporúčam.

02.03.2024 4 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Normálne nahlas ochkám, pretože kniha je pohladením pře každu romanticku dušu. Autorka ani v tento časti nesklamala a vytvorila dokonalú sériu. Milesovci sú jednoznacne TOP!!! Priznávam sa, že moje tiché čitanie bolo sprevadzané hlasnými - miestami hurónskymi záchvatmi smiechu. Christa som miestami chcela ovaliť panvicou, aby konečně vystrčil hlavu zo zadku, ale Hayden si to postupne ochočila. Jednoznačne doťahovanie medzi bratmi ako vždy stálo zato. Celá séria je nezabudnuteľná, perfektná, no milujem ju. Nebolo by od veci, ak by vznikla novelka resp. ďalšia kniha, ktorá by riešila potomstvo. Asi sa budem opakovať, ale táto séria, by malá byť povinnou jazdou pre milovničky romantikuš knižnice. Udeľujem 100 bodové hodnotenie - určite po knihe siahnite-:) !!! PS: Ale aj tak Tristan zostal mojim milacikom :-)

16.08.2023 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Milujem túto autorku a hlavne sériu kníh o dvoch rodinách, teda Maloryovcoch a Andersonovcoch. Maloryovci si zaslúžia opätovné vydanie.

30.07.2023 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Kniha je rozhodne iná ako predtým autorkine vydané knihy v slovenskom jazyku. Má nielen pomalšie tempo, ale aj menej "iskrenia" medzi hlavnými postavami. Myslím si, že má vačšiu hĺbku keďže ukazuje premenu hlavnej hrdinky Nory z ustráchanej na nezávislu ženu.

20.07.2023 5 z 5