NikolOt NikolOt komentáře u knih

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Tato kniha ze série mě nadchla nejméně. Chyběl mi u ní ten WAW pocit po dočtení.

06.05.2021 2 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Celkem nenáročná oddechovka. První povídka by mohla sice případné čtenáře odradit od pokračování ve čtení, avšak další povídky již byly čtivější, líbivější. Po přečtení zanechají pocit k zamyšlení. Velmi se mi líbilo i autorovo střídání slohových stylů a propojenost postav mezi jednotlivými povídkami. Dávalo to knize svižný spád.

02.01.2022 3 z 5

Telefon do záhrobí Telefon do záhrobí Helmut Rellergerd

Krátké rychlé čtení, u kterého není potřeba výrazně přemýšlet. Pouze se začíst do povídky nechat se okouzlit a trochu postrašit duchařským příběhem. Kniha má 150 stran takže se jedná o počteníčko na jeden dlouhý večer. Uvidím jak se bude postava Sinclaira vyvíjet dál. Určitě si přečtu ještě další díly z této série.

22.11.2021 3 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Pěkný oddechový příběh, u kterého se dá opravdu uniknout mimo okolní svět. Závěr příběhu byl pro mě velmi překvapivý, ač se ze začátku zdálo, že to bude taková ta utahaná romantika. Určitě mě to donutilo, abych se co nejdřív začetla i do druhého dílu.

09.11.2021 3 z 5

23 23 Šimon Šafránek

Své zvláštní kouzlo toto dílo má, avšak nejsem si jistá, zda jsem příběh správně pochopila. Jestli ovšem teda má být nějak chápáno. Nebo ať si každý udělá svůj vlastní obrázek?????

28.09.2021 2 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Jako vsuvka mezi detektivní knihy a trilery stačila. Nicméně příběh příliš neuchvátil. Sem tam se objevily humorné pasáže. Pro vyznavače tohoto žánru nicméně postačí. Jednou si však přečtu i zbylé díly ze série....

14.09.2021 1 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Čekala jsem, že se více zasměji. Jisté části knihy měly humorný podtón, ale nemělo to u mě takový efekt. Nicméně kniha se četla velmi příjemně, příběh měl spád a obešel se bez dlouhých a nudných popisných částí, které mě osobně jako čtenáře nutí knihu odložit či dokonce zavřít. Přestože bych ji nezařadila mezi top oblíbené knihy, určitě si časem přečtu i zbývající tituly z této knižní série.....

03.06.2021 2 z 5