nikola3989 nikola3989 komentáře u knih

Hrabě de Monte Cristo - Díl VI (šestisvazkové vydání) Hrabě de Monte Cristo - Díl VI (šestisvazkové vydání) Alexandre Dumas, st.

No. Všech šest dílů jsem přečetla u svých snídaní . Řekla jsem si, že bych zase měla přihodit nějakou další klasiku. A.. dojmy. Jako zajímavé . Musela jsem si při čtení zvykat na to, jak je to napsané a upřímně je to zbytečně roztahané. Šest knih je moc.. takže jsem ráda, že jsem to přečetla, ale doporučovat to nikomu nehodlám, bohužel

04.12.2021 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Teď čtu druhý díl. A musím říct, že stejně jako u Skleněného trůnu, to působí dojmem, že první díl napsal někdo jiný. V obou případech je první díl nejhorší z celé série . Jako by autorka chtěla, aby její série četli jen zarytí fanoušci, kteří ví, že bomba to je až od druhého dílu . Toliko mé dojmy. Tenhle díl je takový jednoduchý, málo děje, zápletky ve výsledku nic moc.. ale doporučení: vydržte, opravdu! Pokračování už je autorčina skvělá klasika.

04.12.2021 3 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Jelikož knihu otevírám a zase na dlouho odkládám už více než třičtvrtě roku.. mluví to za vše. Jsem za první třetinou a stále žádné vtáhnutí do děje, nic. Stalo se mi podruhé, že bych se do čtení musela tak nutit. Hm, třeba to jednou přeci jen dočtu a komentář přepíšu.

06.11.2020