nikca3882 nikca3882 komentáře u knih

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Super, už se těším na další díl :D :)

28.06.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nejsem si úplně jistá kolik hvězdiček dát. Bylo to zajímavé, určitě se to dobře četlo.., ale ke knížkám se ráda vracím, tady asi udělám výjimku.

07.06.2021 3 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Dostala jsem k vánocům 4 díl. Potom co jsem ho přečetla, jsem si řekla COŽE? Na to konto jsem si koupila předešlé díly... a vyděsilo mě hodnocení hned této první knihy :D. Takže s kritikou jsem začala číst a překvapilo mě to. Popsala bych tuto knihu hodně slovy, ale "ZAJÍMAVÉ" bylo první, co mě napadlo.

Zaujal mě hlavně autorčin styl psaní.

19.02.2021 3 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Za mě super, autorka nezklamala :)

16.09.2020 5 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Na jednu stranu si říkám, že bylo dobré přečíst si příběh i mimo hlavní postavy, že to není jen o členech bratrstva, ale na příběh Treze jsem se nejvíc těšila. Za mě super

07.09.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Četla jsem oba díly hned po sobě.. Knihy obě jsou super, více se mi líbil Vic :D . Ale asi jen z toho důvodu, že mi to úplně nepasovalo. Z prvního dílu jsem měla pocit, že Dean Millie opravdu miloval, podle těch pár scén, co tam popisovali. A v tomto dílu, že ji měl rád, že ji chtěl ochraňovat, ale víc nic..

30.04.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Už dlouho se mě nestalo, že se mě knížku nechtělo odkládat! :) Přečteno jedním dechem. Za mě super, jdu se vrhnout na další díl.

27.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Srdcovka :)

24.02.2020 5 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Za mě dobrý příběh, hezky se to četlo. Až na ten otevřený konec...

17.02.2020 5 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

U knih přemýšlím, jak by ten příběh asi pokračoval.. u některých knih mi chybí na konci prolog. Ale autorka mě u této série mile překvapila, že příběh pokračuje a mají dítě. Super, za mě TOP.

27.01.2020 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Za sebe tedy musím říct, že se mi kniha velice líbila. Přečetla jsem všechny díly jedním dechem. Neříkám, že je to nejlepší knížka, kterou jsem četla. Ale určitě si sérii někdy znovu přečtu :)

29.08.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Za mě super :)

13.08.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pro mě TOP série :)

22.05.2019 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Za mě nejoblíbenější díl z celé série! :)

01.03.2019 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Očekávala jsem od dalšího dílu víc než jsem měla, předchozí 3 díly jsem přečetla jedním dechem, ale tuto knihu jsem se 2x přemlouvala přečíst a zastavila jsem se vždy u první kapitoly.

15.11.2018 odpad!