Nika431 Nika431 komentáře u knih

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Tahle kniha mě opravdu uchvátila, autor má skvělý styl psaní a celá kniha je vyprávění Vélina. Ze začatku mi trvalo se do knihy začíst, ale pak už jsem knihu přečetla jedním dechem. Rozhodně si zaslouží 6 hvězdiček.

14.03.2020 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Očekávala jsem trochu víc od této spisovatelky, ale kniha neurazila ani neoslnila. Příběh čtivý

26.11.2019 2 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Kniha mě zaujala v knihkupectví a musím říct, že toho nelituju, je to velmi čtivý a napínavý příběh. Místy i strašidelný, trošku mě děsilo popsání Hvozdu autorkou, ale jinak knihu určitě doporučuju. Palec nahoru autorce, že je to jen jeden díl.

24.11.2019 5 z 5

Setkání stínů Setkání stínů Victoria Schwab

Druhý díl nezklamal, četl se mi líp, než první... líbí se mi oddělené pasáže hlavních hrdinů a následné spojení. Knihu určitě doporučuji a těším se na další díl

Temnější tvář magie Temnější tvář magie Victoria Schwab

Miluju tuhle fantasy. Autorka se opravdu překonala. Vše, co od knihy očekávám, autorka splnila na jedničku. Taková menší chybička byla, že na začátku se děj hrozně táhl.

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Sci-fi a vesmír není vyloženě moje parketa, ale kniha mě zaujala jak obal tak i děj, trošku mi to připomínalo knižní sérii Hunger games.

03.10.2019 4 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Třetí díl byl stejně úchvatný jako první a druhý, děj byl sice hodně zdlouhavý a až na konci přišla dějová bomba, ale za mě moc příjemná a odpočinková fantasy.

28.10.2019 5 z 5

Neobyčejní Neobyčejní V. E. Schwab (p)

Kniha neurazila ani nepřekvapila. Líbila se mi myšlenka kdo je vlastně hrdina a také oceňuji knihy, které mají jen jeden díl a nemusím čekat na další knihu.

03.10.2019 3 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Druhý díl opět nezklamal, děj byl místy rozvláčný, ale líbila se mi čast, když byli v Praze. Oceňuji propojení s minulostí.

03.10.2019 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Naprosto úžasné čtení. Nemám moc ráda knihy o upírech a čarodějnicích, ale tato kniha mě velmi překvapila.