Nik4 Nik4 komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

Nečetla jsem sérii postupně a přeskočila jsem k této knize, Nesbovským nováčkům doporučuju nepřeskakovat. Na tuto knížku jsem se dlouho těšila a rozhodně nezklamala. Napínavé, čtivé.

03.06.2021 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Moje první detektivka od Keplera, hltala jsem každý řádek a rozhodně si přečtu další. Sympatická hlavní postava. Některé popisy možná zbytečně zdlouhavé, ale až tak mi to nevadilo.

03.06.2021 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nic jsem od této knihy nečekala, protože z Bábovek jsem nebyla nějak extra nadšená, hledala jsem nějakou víkendovou oddechovku a rozhodně jsem nesáhla vedle. Smála jsem se, pobrečela jsem si, a mám nesmírnou radost z toho, že to neskončilo tím trapným koncem 'a žili spolu šťastně až do smrti'. Možná si mě kniha získala tím, že su taky z 'díry' na jižní Moravě, nářečí mě velice bavilo a perfektně k příběhu pasovalo. Chvilku jsem si říkala, jestli nás autorka doma neodposlouchávala, pár vět je jak přes kopírák :)

29.05.2022 4 z 5

Bludiště cti Bludiště cti Jan Kment

Kniha mě mile překvapila, ikdyž jsem původně čekala něco jiného. Dokázala jsem se začíst a přečetla jsem ji za 2 večery, za mě určitě zajímavý příběh.

30.01.2021 3 z 5