Mooneylan Online Mooneylan komentáře u knih

Podzim středověku Podzim středověku Johan Huizinga

Trosku narocnejsi cteni, jazyk je velice poeticky, nicmene je vse vystizeno tak, jak by vystizeno byti melo.

11.07.2018 5 z 5

Hostina ledu & ohně: Oficiální kuchařka Game of Thrones Hostina ledu & ohně: Oficiální kuchařka Game of Thrones Chelsea Monroe-Cassel

Miluju tyhle kucharky! Rada podle nich varim pri maratonech nebo tematickych vecerech. Zaver GoT bude s timhle jidlem mnohem zajimavejsi

11.07.2018 5 z 5

Jantarové kukátko Jantarové kukátko Philip Pullman

Finále celé série. Neuvěřitelně se mi líbila část v zemi mrtvých, konec byl celkem emocionální ždímačka. Nicméně si myslím, že řešení konce mohlo být vymyšlené lépe a neustálé válčení mezi pochybnými stranami strhává pozornost někam do kšá. Škoda, že nevíme, co se stalo s Lyrou dál.

09.07.2018 4 z 5

Spáčka a vřeteno Spáčka a vřeteno Neil Gaiman

(SPOILER) Město spících lidí, co vypadají spíše jako zombie? Libo li zajímavý zvrat v příběhu? A to vše zabalené stužkou luxusní vazby? Tak směle do toho :)

04.06.2018 5 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Nový komiks od nakladatelství Crew.
Hrdinka Alisik je již po smrti a jediný kdo ji vidí.. no, nedá se říct vidí...je slepý chlapec. Příběh je zatím na začátku, v prvním díle se nedozvíte nic moc důležitého, ale tento vám navodí atmosféru světa a pomalu vás vtáhne. Pocitově se pak ocitnete u Tima Burtona na zahradě, kde Helena Bonham Carter konverzuje s Neilem Gaimenem o mravním poučení teenagerů.

04.06.2018 4 z 5

Rabínův kocour 1. - Bar micva Rabínův kocour 1. - Bar micva Joann Sfar

Luxusní komiksové příběhy, které děti ne vždy pochopí a rodiče si smlsnou. A to ani nemluvím o skvěých kresbách. Doporučuji Vašemu zájmu! :)

04.06.2018 5 z 5