monika3838 monika3838 komentáře u knih

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Krasna,mila kniha,doporucuji

18.05.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Uf,to zas byla jizda. Kniha me vtrhla do deje ihned,co jsem ji otevrela. Jako kdyz clovek kouka na triler v televizi a pomyslne krici na postavu sve rady :) ,presne i tady jsem stale se snazila ,,radit” Saze i Joonovi :-),tak moc me dej vtahnul. Vyborna kniha

27.04.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Precteno jednim dechem. Pri cteni jsem se az hrozive vzila do obeti,kde bylo vse popsano tak skutecne az behal mraz po zadech.. kniha poutava od sameho zacatku

22.04.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Knihu jsem doslova hltala :-) ,Prectena byla za den. Cervena knihovna s erotickym nadechem,takove pohodove cteni,ovsem konec??? Tesim se na dalsi dil.Prirovnala bych to ke kniham od Lanczove,ale pro dospele :)

16.04.2019 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Co napsat ke knize,ktera vam vyrve srdce z tela nekolikrat za sebou.. Mozna snad to,ze nechapu,proc sakra je ted trend psat knizky na dily..

19.05.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Zacatek trochu ,,nudny “ oproti cele knize,ale jednim slovem bomba.. sice uz ji sdi znovu cist nebudu,ale jsem rada,ze jsem to docetla,ikdyz s nespocetnym mnozstvim kapesniku

08.04.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Slusna kniha,cetla se pekne,ale od zacatku jsem nejak ,,tusila” co z toho bude proto odebiram hvezdicku. jinak kniha rozhodne neurazila a nemela jsem pocit,ze ji nedoctu,naopak

04.05.2019 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Pribeh,ktery vtahne do deje uz na prvni strance! Predstavivost jede na plne obratky. Po precteni clovek opravdu premysli,kdo byl vetsi zruda..

08.04.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha je pro me bohuzel velkym zklamanim.. Pro me hodne zdlouhavy zacatek,nektere pasaze dost nezazivne a zbytecne do podrobna rozebirane.. Konec takovy utrzeny,nic moc.. jako jo dala se to cist,ale znovu se k ni jiste nevratim.

12.05.2019 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Velice zajimava kniha.Sice,jak uz zde pisou jini ctenari,bych nerekla,ze se jedna o triler,nicmene to na krase knihy nic moc nebere. No a na konci ukapla i slza.. :-)

09.05.2019 4 z 5

Me se kniha libila,dobre se cetla,mela spad. rada ctu podle skutecnych udalosti.

01.05.2019 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Chtela jsem dat jednu hvezdicku,ale odpad mi prijde zas moc :) jinak jednim slovem des.. na knihu jsem se docela tesila,libilo se mi,ze je inspirovana skutecnymy udalostmi,ale uz pri ,,unosu” Karli mi na tom neco nesedelo.. zvlastne napsana kniha,divny dej.. Docetla jsem hlavne kuli tomu,ze nemam rada nedoctene knihy a davam jim sanci do posledni stranky

18.04.2019 1 z 5

Za zdmi Za zdmi Kathryn Taylor

Zajimava kniha ze zajimaveho prostredi.

14.04.2019 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Kniha ukazuje na druhou cast Afganistanu,ktera nam je tak trochu cizi a ukryta. Je silene,ze nekde se zilo a mozna jeste zije,jak je v knize popisovano. Pribeh silny a pekny,ale zdlouhavost knihy me vadila..

13.04.2019 2 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Trvalo dlouho se zacist,mockrat jsem rekla,ze me nebavi,chvili jsem dej najednou nechapala,ale nakonec to nehodnotim uplne zle. Nakonec vcelku pekny pribeh,jen nevim,jestli se ke knize nekdy vratim..

13.04.2019 3 z 5