Monicay Monicay komentáře u knih

Sykot Sykot Julie Garwood

Julie Garwood nikdy nezklame :-). Každá její další kniha je plná akce a přitažlivých mužských hrdinů. I když je čtenáři jasné, kdo je padouch a kdo hrdina, přečte knihu jedním dechem, protože je skvěle napsaná. Nejvíc mě tady bavil záporák jménem Milo, který byl tak úžasně nešikovný, až to bralo dech.

11.03.2013 4 z 5

Navzdory času Navzdory času Linda Lael Miller

Na tuhle knížku jsem se těšila, protože mám ráda romány, ve kterých hlavní hrdinové cestují časem. Bohužel však nesplnila moje očekávání, protože v podstatě neměla žádný děj a Keighlyno fňukání mě docela otravovalo. Mnohem lepším zpracováním se pyšní knihy od Jude Deveraux - Vzpomínka a moje nejoblíbenější Legenda. U knihy Navzdory času jsem poměrně často zavracela oči v sloup a přála si, aby už byl konec. Nelíbili se mi hlavní hrdinové, popsané prostředí, a to jak neustále cestovali sem a tam, bylo neuvěřitelně směšné. Nápad na příběh je to skvělý, ale zpracování trochu pokulhává.

05.03.2013 2 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Tahle kniha mě nadchla. I když většinou podobný žánr nečtu, anotace téhle knihy mě upoutala, a proto jsem se do ní pustila. Snad nikdy předtím jsem nečetla knihu psanou z pohledu mužského hrdiny, takže to byla příjemná změna. Celý příběh je dobře postavený, Owen jde z akce do akce, celou dobu jsem se bavila a listovala jako o život, abych se dozvěděla, jak to bude dál. I když jde v knize hlavně o upíry, nebyla nouze ani o další zajímavé bytosti, z nichž nejvíc mě upoutali kamenní chrliči. Tuhle knihu rozhodně doporučuji k přečtení a za sebe se už neuvěřitelně těším na další díl, který by měl Fantom Print vydat někdy letos.

05.03.2013 5 z 5

Dáma ve věži Dáma ve věži Amanda Quick (p)

Příjemná romantická kniha, kterou si otevřu vždy, když si chci přečíst hezký příběh. Četla jsem ji už několikrát a vždycky to byl příjemně strávený čas. V knihách Amandy Quick se mi nejvíc líbí vykreslení jejích mužských hrdinů. Kdo by taky nechtěl chápavého, silného chlapa, který je ochotný poskytnout své ženě prostor, který potřebuje, že? :-)

05.03.2013 4 z 5