mmmisulka.r mmmisulka.r komentáře u knih

Osudné rozhodnutí Osudné rozhodnutí Jilliane Hoffman

Kniha působí dosti zvláštním dojmem, ale ve výsledku nemohu říci, že by se mi nelíbila. Asi nesedne úplně každému. Více se dočtete v recenzi v záložkách - Knižní deníček

11.01.2018 4 z 5

Pohádky mého života Pohádky mého života Annie D. Fox (p)

Příjemná motivační kniha ze života - více v recenzi v záložkách
Knižní deníček

10.01.2018 4 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Moje první kniha od N.R. Tohle musíte mít! Neskutečný příběh ze života v prostředí hudebního schowbyznysu.

09.01.2018 5 z 5

Za sedmero mrakodrapy Za sedmero mrakodrapy Sarah Darer Littman

Knížka jako stvořená pro mladé slečny cca od 13ti let. Rozhodně by to v nich mohlo probudit touhu začít číst.
Milý a vtipný příběh o dceři Sněhurky a Krasoně.

08.01.2018 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Fenomenální závěr celé série.

07.01.2018 5 z 5

Dítě útesů Dítě útesů Viveca Sten

Celkem drsné, na to, že to má být pro děti, ale jinak dobré! Prvky mystiky a nadpřirozena tomu dávají opravdu děsivé kouzlo. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

07.01.2018 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Velmi příjemná vánoční romance. Ale knihu bych nebrala jen jako vánoční čtení, sice se odehrává na Štědrý den, ale lze ji číst vlastně kdykoli. Pokud máte chuť na notnou dávku roztomilosti, pak neváhejte ani minutu. Nenáročné čtení na jeden prolenošený víkend :-)

04.01.2018 4 z 5

Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát? Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát? Vladimíra Šebová

Pro někoho blbost, ale podle mě má kniha slušný potenciál. Sice je spíše pro nenáročného čtenáře, ale i tak dokáže bavit. Já jsem si čtení užila a více se můžete dočíst v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

04.01.2018 4 z 5

Purpurové doteky Purpurové doteky Markéta Harasimová

Chválím autorku za skvěle zpracovanou krimi linku! Purpurové doteky se mi líbily mnohem víc než Poháry touhy. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

06.12.2017 4 z 5

Infernum: Každé zlo má svou příčinu Infernum: Každé zlo má svou příčinu Mark Maria Kraft

Bavilo, to ano, ale můj pocit i přes spoustu kladů a čtivosti kolísá na hraně dobrého čtení a kriminální slátaniny.
Hlavní hrdinka je absolutně nepoužitelná káča, která se sice občas chová jako policejní vyšetřovatelka, ale spíše u ní převládá jakási "naivní" trubkovitost.

04.12.2017 3 z 5

Kreativní zápisník Kreativní zápisník René Nekuda

Hodně originální a užitečné!

30.11.2017 5 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Křik, díky kterému vám ztuhne krev v žilách!
Velmi povedená kniha, která v průběhu čtení budí dojem normální krimi. Což je velký omyl!

27.11.2017 5 z 5

Mám tě ráda, mami Mám tě ráda, mami kolektiv autorů

Krásná a originální kniha vhodná jako dárek pro maminku. Stačí jen vyplnit.

24.11.2017 5 z 5

Stále bych se jen opakovala. Prostě nejvíc!
Recenze v záložkách - Knižní deníček

23.11.2017 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Až na jednu drobnou zvířecí výtku jsem velmi spokojená. Více textu, lepší přehlednost - díky prvnímu dílu už víme co nás čeká a lépe se tak orientujeme v ději. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

20.11.2017 4 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Na první pohled velmi nenápadná, ale to co v sobě ukrývá stojí rozhodně za pozornost. Velmi dobré čtení!

09.11.2017 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Hodně povedený thriller plný psychopatů, který je zasazený do skvělého prostředí Aljašky.

08.11.2017 4 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Kniha mi přišla průměrná, na můj vkus tam toho bylo zamotáno až moc - duchařina, thriller, erotika...
Taky mi to hodně připomínalo film Bobule. Chápu, že to na Moravě takhle chodí, ale některé podobnosti se určitě všude nestávají...
Kniha se četla celkem dobře, za mě takový průměr.

07.11.2017 3 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Mám se snad cítit trapně, že tuto sérii doslova baštim! Ani náhodou!!! Potýkám se s otázkou, kdo je lepší. Falcone nebo Royal? :-D
Každopádně druhý díl je opravdu maze, lepší než první a to dost! Propadla jsem opět dalšímu kouzlu! No a co.

03.11.2017 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nemohu říct, že by mě kniha nějak ohromila, ale rozhodně je to dobře napsaný román. Takový lepší nadprůměr.
Více se dočtete v recenzi v záložkách! - Knižní deníček

01.11.2017 4 z 5