MišusWinner MišusWinner komentáře u knih

Mozek Mozek Robin Cook

Někdy jsem trochu tápala co vlastně autor chce říct svýma "odbornýma" výrazama. I přes to se mi to četlo velice dobře a děj mě velice zaujal.

Léto s vůní čerstvého chleba Léto s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

První knížka od této autorky která mi byla doporučena. Jsem za to ráda, opravdu je moc pěkná a určitě si přečtu další její knihu.

Fáma Fáma Lesley Kara

Prvních pár stránek jsem dávala těžce kdo je kdo. Postupně se mi blbě četlo že autorka přeskakovala z přítomnosti do minulosti a zpět, i když u jiných autorů se mě to četlo bez problémů. Nutilo mě dal číst pouze děj, který mě pohltil a nedalo mi spát jak to dopadne. Druhou půlku knihy jsem přečetla jedním dechem. Rozuzlení úplně nečekané a úplně konečný závěr mě vyrazil dech.

Exmanželka Exmanželka John Lutz

Úplně něco jiného. Líbí se mi zase jiný autorův děj příběhu, řekla bych že je to i že života. Byla jsem zvědavá jak to celé dopadne.

Blízký konec Blízký konec Robin Cook

Poslední kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Nějak mě to nezaujalo a tři knihy mě stačily, do další se už asi nepustím.

16.04.2021 2 z 5

Za stolem seděla smrt Za stolem seděla smrt Ladislav Šťastný

Jednoduše napsané. Oddechova četba. Byla jsem napnuta jak to vlastně dopadne, ale trochu to bylo předpokládané.

30.09.2023 5 z 5

Podíl na strachu Podíl na strachu Zdeněk Jirotka ml.

Taková oddechová kniha, na večerní čtení. Přečteno během dvou dnů. Zápletka zajímavá a rozuzlení taky.

24.09.2023 5 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Jaroslav Vysušil

Taková pohodová oddechovka. Jen mě trochu mrzí že nebyl víc odhalen pachatel a nebylo k němu řečeno proč to dělal atd.

12.03.2023 5 z 5

Mlčení noci Mlčení noci Robert Lawrence Stine

Hlavní postava Reva mě vytacela od začátku, stále jsem si říkala ze tohle ji prostě nemůže jen tak procházet. Děj byl srozumitelný, napínavý na oddechové čtení.

01.03.2023 4 z 5

Rukojmí nenávisti Rukojmí nenávisti Franklin W. Dixon

Kniha trochu do politiky, ale je děj je detektivní. Takový oddechové čtení na jedno odpoledne nebo večer.

28.02.2023 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Příběh byl stylem fantasy, ale částečně bych i rekla trochu jakoby do budoucnosti s tim jak technologie jdou dopředu. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se začala orientovat co a jak je myšleno nebylo nic vysvětleno prostě najednou byl děj, ale po pár stránkách pochopeno. Velice zajímavý příběh s tím že člověk pořád čeká co se objeví nového, jestli to zvládnou. Konec hodně otevřený takže doufám že v dalším díle to bude navazovat.

10.11.2022 5 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Hned po prvních pár stránkách jsem byla pohlcena. Naprosto skvělá knížka, která od začátku byla napínavá. První knížka od autorky,která mě nadchla a určitě si přečtu další knihu. Rozhodně mohu doporučit.

25.03.2022 5 z 5

Maigret a Dlouhé Bidlo Maigret a Dlouhé Bidlo Georges Simenon

Velice pěkný příběh, dobře se četla. Napínavý příběh jestli se vůbec stala ona vražda nebo ne a kdo teda nakonec je vrahem.

07.03.2022 5 z 5

Nebo to tady podpálím... Nebo to tady podpálím... Hana Cermonová

Knížku mi donesla mamka že si přečetla první příběh a strašně se smála, tak jsem si říkala že ji zkusím. Tak jak nejsem na takové knížky tak první příběh skvělý a opravdu jsem se nasmala, další příběhy už nic moc. Čekala jsem od toho víc.

25.02.2022 1 z 5

Zasněžená svatba Zasněžená svatba Abby Clements

Velice pěkná knížka, chvílemi jsme čekala co se vlastně bude odehrávat. Věřím tomu že si knížku ještě znovu přečtu.

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Ukázka toho že protiklady se přitahují. Bývalý zločinec a policajtka FBI spolu dokáží spolupracovat. Knihu bych znovu ale asi nečetla.

16.04.2021 3 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

I když od začátku je jasné kdo je vrah a není to tolik napínavé jak jiné knihy od autora tak i přes to se mi kniha líbila.

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

Autor mě stále baví, další skvělé napsána kniha. Chvílemi až moc do podrobných detailů až mi šel mráz po zádech.

Na zabití Na zabití John Lutz

Kniha se mi líbila. Bylo to napínavé a je mi sympatický jak Quinn tak Pearl. Určitě si od autora přečtu všechny knihy.

Mrazivé leto Mrazivé leto Manuela Martini

Vyloženě dívčí četba. I přes to mě to bavilo. Knížka by měla být povinnou četbou pro pubertální dívky jako je Lyra aby věděly že ne vždy se vyplácí hned všemu věřit a je z toho velké ponaučení.