Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Mapa k tobě Mapa k tobě J.P. Monninger

Příjemně čtivý a překvapivý nejen romantický příběh, jehož konec jsem rozhodně nečekala..! :)
Jacka jsem měla, tak okolo půlky příběhu jako podrazáka, který se bojí závazků a budoucnosti, ale jeho malé tajemství dodalo příběhu ještě více napětí, smutku a taky očekávání, jak jeho vztah s Heather nakonec celý dopadne.

02.03.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Fíha! Tak tohle jsem opravdu od této knihy nečekala. Ale překvapila mě a mile! :)
Určitá brutálnost místy a neslušné prostředí dodaly příběhu nejen čtivost, ale také napětí.
A rovněž netradiční nejen začínající vztah mezi Bitsy a Lekem, který se postupně rozvíjel až přerostl v něco silného a ochranitelského..

29.02.2020 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Dle mého názoru v jednoduchosti je krása a to platí právě pro tuto knížku! :)
Čtivý a romantický příběh z vrstvy bohatých lidí, který mě bavil od samotného začátku!
Určitě stojí za přečtení! :)

29.02.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Ze začátku příjemný, oddechový a čtivý příběh! :) Ale postupem času mi začínalo něco chybět, už mi to nepřišlo, tak čtivé a nejvíce mě zklamal ten useknutý a hodně zkrácený konec :/
Předchozí autorovi knihy se mi líbily o něco více, bohužel.. :)

29.02.2020 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Nemůžu říct, že by byl tento díl lepší než první, ale jeho čtení jsem si více užívala a také rychleji se dostala do zdárného konce! :)
I když jsem oba hlavní hrdiny znala z předešlého dílu, tak jsem si je více oblíbila a postupně si mě svým příběhem více získávali. A ty jejich hádky mě dokázali rozesmát :D
A upřímně kdyby byl ke konci ještě více rozepsán jejich úspěch, tak by mi to vůbec nevadilo! :)

09.02.2020 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Přesně to co jsem očekávala, tak jsem po přečtení dostala! :)
Příběh Iana byl čtivý, lehce romantický a nad jeho nápady a názory jsem se i zasmála. Blake se k němu hodila a od začátku mi byla sympatická. A jejich příručku svádění bych ráda vyzkoušela včetně jejich služeb :D

09.02.2020 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tahle knížka mě zaujala hlavně svojí anotací! A už od prvních řádků si získala moji pozornost. Nejen, že se mi četla dobře, ale také jsem u ní kroutila občas nevěřícně hlavou až jsem se musela smát. A její útlý počet stran mi utekl jako nic! :)
Určitě dám možnost i dalším knihám od této autorky!

09.02.2020 4 z 5

Ty a já, navždy Ty a já, navždy Jill Mansell

Příjemné a oddechové čtení, kde se protínají dohromady osudy více generací v jednom příběhu! :) Kniha se mi četla dobře a plynule, i když místy bych uvítala děj kratší a někde naopak o něco delší. Avšak nakonec jsem ráda, že jsem se dočetla ke zdárnému a šťastnému konci, který jsem očekávala už i podle názvu knihy! :)

09.02.2020 3 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Přečteno jedním dechem! :) Mnohdy krásné a pravdivé úryvky, ve kterých se člověk najde a které ho zahřejí u srdce..! Těším se až se k oběma knihám jednou vrátím! :)

28.01.2020 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Kdo by nechtěl si přečíst zajímavý příběh, kdy hlavní hrdinka si splní svůj sen a pracuje s knihami! :) To, co jsem přesně od knihy očekávala jsem v určitých měřítkách dostala, ale stejně i tak mi na knize něco chybělo..
Z počátku jsem měla problém se začíst, později jsem četla již plynule bez problému, ale stejně ani tak to nebylo ono (jako bych neměla ten správný impuls)..
Ale krásná příroda a trochu té romantiky určitě nechybělo, což mě potěšilo! :)

15.01.2020 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Čtivé, napínavé, poutavé a prostě jednoduše napsané, tak že jsem tento příběh měla přečtený skoro jedním dechem až do samotného konce..! :)

06.01.2020 4 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Příjemný a milý oddechový příběh, který zahrnuje letní a první lásku mladé slečny, která musí poznat na vlastní kůži, jaké to je :)
Mám ráda letní příběhy spojené s láskou, líbil se mi nápad tábora a i city spojené s rodinou.. :) Takže na léto a pro mladší čtenáře určitě to stojí za přečtení! :)
Jen mě mrzí, že má příběh tady takové nízké hodnocení :/

03.01.2020 4 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Od této knížky jsem nevěděla, co očekávat a ještě před tím než jsem se do ní pustila, tak jsem se bála, do čeho vlastně jdu..?! :)
Naopak jsem byla mile překvapena, kniha se mi líbila, děj mi rychle utíkat a plynul. Občas mi Kenz připadala nerozhodná a udivilo mě kolik kluků se kolem ní motalo :D Ale Jadena jsem si oblíbila, byl milý a jeho trápení mě mrzelo. Nikdo by nechtěl přijít o své rodiče!
Určitě to bylo něco jiného než série DIMILY, ale kniha se mi líbila, i přes emotivnější příběh a jsem ráda, že jsem si jí nakonec přečetla! :)

03.01.2020 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Napínavé zakončení celé série, které jinak snad ani dopadnout nemohlo! :)
Je pravda, že některé věci se opakovali a příběh byl místy zdlouhavý, ale nevadilo mi to, protože i tam jsem se konce dočkala. A hlavně se mi líbilo, jak v tomto díle byli zapojeni skoro všichni přátelé Emmy i Evana, nějaký ten další příběh o nich by určitě také nebyl k zahození! :)

29.12.2019 5 z 5

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Pokračování příběhu Emmy mě bavilo, když místy se mi zdálo, že se příběh, tak trochu táhne, ale stále byl čtivý. Jejich vztah s Evanen byl napínavý, zajímavý, ale přála jsem jim to! :) Naopak bych nikdy nechtěla prožít, to co hlavní hrdinka, přičemž její rozhodnutí ať už s následky nebo bez nich musí být, proto se těším, co přinese poslední díl, který nevypadá už tak tlustě jako ty předchozí! :)

25.12.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Zajímalo mě, co na ní všichni vidí a proč se jim vlastně, tak líbí po dočtení..? :)
A joo musím jim dát za pravdu! Milý příběh dvou mladých lidí, kteří oba něco v životě ztratili a přesto se dokázali vzájemně pochopit a najít si cestu! :) Jakmile kniha obsahuje dopisy, tak je ještě kouzelnější a zajímavější! :)

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nemám slov a to ani po několika dní, co jsem knihu dočetla! Nikdy si takovou situaci nedovedu představit a ani bych nechtěla ji zažít, natož být v kůži hlavních hrdinů! :/
I když převyprávěný příběh, který byl plný emocí a ne jednou nenechal mé oko suché, byl pro mě další až skutečný knihomolský zážitek.. :)

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Čtivý příběh plný emocí, přičemž z některých vás mrazí! Některé pasáže sice delší, ale stálo to za to určitě k přečtení! :)
Evana jsem si oblíbila a ten konec mě dostal, protože tu její "tetu" bych zabila už od začátku! :/

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Příjemná oddechová knížka s příběhem tří kamarádů z dětství, kdy si stejně nakonec jednoho musí přece jen vybrat! :)
Občas jsem měla chuť Amber propleskat za její chování a rozhodování :D
Ale nakonec mě i tak příběh nezklamal, hlavně konec se mi líbil a jsem ráda, že si Amber nakonec vybrala, tak jak si vybrala! :)
I když se musím přiznat, že při čtení jsem měla pocit, jako kdybych příběh už znala a někdy jej v minulosti již četla! :D

29.09.2019 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Pokračování dojemného a silného příběhu, který ani pro tentokrát nenechal moji psychiku chvíli v klidu a oči suché..!
I tentokrát to nemají ani Charlotte ani Porter vůbec jednoduché! A to i přes všechnu pravdu, která vyplynula na povrch! V tomto díle jsem obzvlášť nenáviděla již bývalou a zesnulou manželku Portera, díky které byli oba v té hnusné temnotě, která je sžírala!
Po dlouhé úvaze vůbec nelituji, že jsem si celou sérií nakonec pořídila a přečetla jsem si jí! Určitě doporučuji! :)

29.09.2019 5 z 5