Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Musím hodnotit kladně. Nejen svižnost a čtivost příběhu, ale i obě hlavní postavy a chvíle překvapení. Akorát ten konec byl nějaký rychlý, možná by to ještě chtělo třeba za rok. Určitě lepší než kniha, kterou jsem četla z mafiánského prostředí - Cizí dluh.

14.02.2024 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

"Vic už jsi dělat nemohla. Někdy prostě ani vsechna láska mámy a bráchy nedokáže člověka vytáhnout z noční můry."...když jsem knihu začala číst, věděla jsem, že bude o stejném příběhu ze strany Holdera. Ano je pravda, že je to jako byste si pustili stejný film znovu, ale taky spoustu věcí do sebe západne jako puzzle, hlouběji pochopite celý příběh a na konci malém steče lza. Příběh, který doporučuji.

28.12.2023 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Svižný děj, zajímavé dialogy a jedno oko nezůstalo suché. Konec trochu protáhlý, ale autorka to zase vyzdvihla povídkou Baby šéf na konci. Taková milá oddechovka.

25.11.2023 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Tohle jsem smlsla jako jahodu. Bylo to rychlé, čtivé, plneé tajemství, romantiky, sexu a boxu. Líbilo se mi prolnutí s postavami Remy a Brooke.

13.04.2023 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tohle zhltnete jako malinu...krásný příběh plný lásky, napětí a erotiky. Vždy jsem se uculovala nad jejich dialogy. Nezapomenu na vibrující kundič...:D

06.04.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Trošku se asi budu lišit od komentářů zde, protože mě to přišlo jako dobrá kniha. Mělo to svižný dej, lásku, sex a napětí...toho tam bylo fakt dost...až do poloviny knihy vlastně nevíte, proč si Candace vybral...ani mi asi nevadilo to, že to vzala takhle hopem, protože jak se dočtete, tak kniha původně vznikala jako povídky o nich. Každopádně tohle asi opravdu není pro každého, je to trochu silnější :D

31.03.2023 4 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Kniha je už na první pohled zaujala obálkou, děj mě nezklamal. mám ráda příběhy, filmy z královského prostředí a tady jsem dostala, co jsem chtěla. Bavilo mě, jak se několikrát Josh objevil na místě, kde jsem ho nečekala. A ten konec? No sakra, to jsem zvědavá, jak to skončí.

28.12.2022 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Na tenhle příběh jsem se těšila, přece jen sexy policajt :P. Roxy v sobě nosila nedořešené smutné záležitosti, které chtě nechtě museli jednou být vyřešeny, muselo dojít ke smíření. Od předešlých dílů jsem si zvykla, že autorka bere, tak jak život jde. A nejen zamilovanost a sex a všechno krásné kolem, ale i smrt k tomu patří.

08.09.2022 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Musím říct, že jsem se na Tess těšila, protože mi přišlo, že bude hodně odvážná, což se mi potvrdilo. Jase byl prostě miláček, u něj byl podstatný vývoj a překonání překážky, aby mohl nadále žít. Nebylo to takové "nezajímavé" ze začátku jako první díl za mě, ale jelo to od první strany.

22.07.2022 5 z 5

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Ach jak dlouho jsem ji četla, nesehnala jsem v CZ, tak jsem četla ve slovenštině, a nakonec to nebylo tak hrozné:) Musím uznat, že jsem byla překvapená zápletkou a už jsem si asi dvakrát říkala, Alayana, nebuď krá...a už ho vezmi zpět, ale mělo to svoje kouzlo. Jejich temnota odplula a vytřídalo světlo:)

22.04.2022 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Musím hodnotit, tak jak hodnotím, protože i když to bylo skoro 300 stran, tak to mělo příběh, erotiku. A Hudson hned na začátku vyložil karty a pak už byla jen otázka jakým směrem se to bude ubírat. Příběh dělá zajímavým to, že oba mají nějakou minulost, kdy měly problémy a teď bude otázka, jak se s nimi vypořádají...

24.01.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Prostě tohle bylo na jedno odpoledne a Williamovo škádlení a hlášky okořenily knihu. Někdy to tak v životě prostě bývá, že láska takhle rychle vzkvete.

30.11.2021 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Je nutné podotknout, že když vezmete do ruky tento druh žánru, tak trochu víte, co od toho čekat. Ale tohle mělo příběh... čtivé, nepřitažené za vlasy a jde se na další díl hlavně kniha na den, co víc si přát.

17.08.2021 5 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Přečteno za víkend, nešlo se od toho odtrhnout, sdílela jsem s nimi jejich příběh velké lásky a obdivovala Braxtona, jak se nevzdával. Na konci jsem si pobrecela

25.04.2021 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Ke knize jsem se dostala, protože jsem četla Dopisy a Na co slova nestačí. A ejhle, má ještě dvě knížky...hm retelling Krásky a zvíře. Abych na svoji obhajobu řekla, tak mám ráda pohádky:) tento příběh mě pohltil, líbila se mi jak Harper tak Rhen. I slza ukápla, když se loučili... krásně odvypravene, postavy mi sedly, láska, něha,zlost, napětí..za mě wau...ale teď už jsem celá nedočkava na druhý díl!

27.03.2021 5 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Dřív jsem četla Deavera, jehož knihy mi půjčovali kamarádi. Většinou mi vadila malá písmena. tuhle jsem objevila v knihovně a zaujal mě název, navíc Deaver mě vždy seděl. Nakopnul mě zase trochu, takže letos si přečtu něco dalšího a také se těším na pokračování Komunita truchlících. Hlavní postava mi sedla a líbí se mi jeho myšlení a zase až skoro do konce jsem nevěděla, kdo je pachatel.

02.01.2021 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tak tenhle díl to byla špica...mělo to spád, překvapení a akci :) Líbí se mi, jak mě autorka stále dokáže nějakou zápletkou překvapit...

18.05.2020 5 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

No posledních 100 stran mi dalo zabrat, asi jsem se do toho moc ponořila a musela jsem knihu na chvíli odložit. Mohu doporučit.

05.05.2020 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

To si tak říkám, že první díl super, druhý díl ještě lepší a už třetího si říkám, že je kur...super, že autorka dokáže už 3 knihou držet laťku tak vysoko. Eddie na svůj věk byla dostatečně vyspělá a musím uznat, že autorka vás až do konce drží v nevědomí... Moc se netěším na další díl, protože v knize se mi nezdál Bane jako sympoš.

21.02.2024 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Tohle bylo takové slabší...že začátku mě to bavilo a pak to bylo takové nijaké, ani to nevylepšilo nalezení ... a pak další objevy a akce. přišlo mi, jakoby autorku už ten příběh nebavil, tak to prostě osekala.

17.01.2024 3 z 5