Miska9884 Miska9884 komentáře u knih

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

On se k ní chová jak hovado,ale stejně jí to k němu táhne. Si řekneš že je úplně blbá,ale srdci neporučíšMi se líbí,jak autorka dokázala popsat ten cit,touhi to hladovění. Za mě druhý nejlepší díl.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Celá série je perfektní, ale tahle kniha se mi líbila nejvíceKniha ve stylu zakázané lásky. Velký věkový rozdíl,ale nemůžou si pomoct. Co více si romantická duše může přát než taková touha,které nelze odolat

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Tahle kniha byla za mě slabá. Taková plochá,bez hloubky. např. Hlavní hrdina zlý hoch,ale vůbec nebylo pořádně vykreslené proč. Jen takové kuse náznaky. Četla jsem mnohem lepší knihy s podobnou tématikou. Za mě to bylo slabé.

24.05.2023 1 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Mi se to moc líbilo. Tohle byla první kniha,kterou jsem četla s tak náročnou tématikou. Doporučuji

Návrh Návrh Elle Kennedy

Z celé série byla tahle kniha nejlepší

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Není to špatná kniha,naopak moc dobrá,ale ve srovnání s jinými knihami od autorek se stejnou tématikou byla tahle slabší. Nebylo to tak propracované, autorky to umí lépe. Série HIM je pro mě prostě nej

24.05.2023 3 z 5

On On Elle Kennedy

Tak tahle kniha je jedna z mých nejoblíbenějších. Dlouho jsem odolávala než jsem ji přečetla a teď je to má nejčtenější knihauž jsem ji četla hodněkrát a pořád se mi líbí. Má hloubku,vtip,romantiku co víc si u romance přát

Procitnutí Procitnutí Nora Roberts

Tak tahle kniha se mi líbila. Byl to takový úvod do děje. Jsem zvědavá,co bude dálMělo to spád, dobře se to četlo. Uz aby byl druhý díl.

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Za mě první díl lepší. Tohle se táhlo a v podstatě pořád dokola.

21.05.2023 2 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Kniha psaná prostřednictvím emailu. Vůbec mi to nevadilo. Spíše mi v knize chyběla větší hloubka. Na to kolik to mělo stran,tak to bylo takové plytké. Jen klouzání po povrchu. Chyběla mi tam procítěnost. A ten konec. Takový useknutý a čtenáři si vlastně domyšlí,jak to dopadlo. Z toho důvodu dvě hvězdičky dolů.

21.05.2023 3 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Tak tahle série to teda bylo něco. Perfektní třetí díl. Vysvětlení všeho. Doporučuji.

21.05.2023 5 z 5