MisAri MisAri komentáře u knih

Psí život Psí život Jaroslav Irovský

Život psů a jejich páníčků - srdcovka. Kniha mě rozesmála, dojala, donutila se zamyslet a taky byla na závěr pěkně napínavá. Ari je láska a jorkšír Terry je prostě týpek :))), postavy mě zaujaly a ihned jsem si celý příběh zamilovala. Víc takových skvěle napsaných knih a autor je talent! ⭐️

25.08.2022

Hrobař Hrobař Jaroslav Irovský

Konečně... Velké díky za tuto knihu. Konečně jsem se po dlouhé době začetla a ztratila pojem o čase, protože jsem se vydala dovnitř knihy a procházela poutavým příběhem, kterému nechybí vtip ani překvapivý závěr, zajímavé metafory a skvělé ilustrace. Díky za dokonalý čtenářský zážitek! ❄️ ❤️

09.01.2021 5 z 5

O(byčejný) život O(byčejný) život Jaroslav Irovský

Knížka čtenáře okamžitě vtáhne do svého nitra - jen co otočí první stránky. Příběhy jsou okořeněné obrazností a pikantní humor je dobře namířený jako šipka doprostřed terče. A stejně tak zasáhla i mě.
(Anti)hrdina je okouzlující sráč :)), zesměšní každého, kdo mu nestačí, místy je zranitelný, surový, povýšený, ulhaný :D, ale vždycky svůj. Několikrát jsem se nahlas rozesmála v MHD nebo ve vlaku - a to se mi dlouho s žádnou knihou nepodařilo :).
Doporučuji!!! Jediné, co mě mrzí je to, že jsem knihu přečetla tak rychle, ale jinak to nešlo :).

05.02.2016 5 z 5