Mišák240 Mišák240 komentáře u knih

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Kdo hledá oddechovku, tak tato kniha je ta pravá, ale za mě bych řekla spíše pro náctileté. Příběh byl zajímavý, místy vtipný, ale i dost naivní. Spíše jsem se těšila na příběh vyprávěný z dopisů...

23.02.2024 3 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Po přečtení předchozích dvou dílů jsem byla zvědavá na pokračování. Příběh Iana byl zajímavý, napínavé téma - jeho dětství a život s matkou, trpící rozdvojenou osobností. Zbytek knihy mě moc nebavil, nemohla jsem se začíst. Konec byl dobrý.

18.09.2020 4 z 5

Co dělat, když prší Co dělat, když prší Marissa Stapley

Hezká oddychová kniha ze života.

29.11.2021 4 z 5

Staré pověsti české a moravské Staré pověsti české a moravské Alena Ježková

Hezké čtení, vzpomínka na školní léta.

19.02.2021 4 z 5

A přece mám život ráda A přece mám život ráda Věra Řeháčková

Hlavní hrdinka Vlasta je velká bojovnice, která se nikdy nevzdává a bojuje se všemi nástrahami, které jí v životě potkají. Moc pěkná kniha.

16.09.2020 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Ani druhý díl nebyl špatný.

06.05.2024 3 z 5

Život není peříčko Život není peříčko Ivanka Devátá

Oddechová, vtipná kniha, moc mile mě překvapila.

20.11.2023 4 z 5

Profesionální žena Profesionální žena Vladimír Páral

Přiznávám, že tato kniha není můj šálek kávy.

13.04.2023 2 z 5

Nesmělí Nesmělí Marta Dancingerová

14 příběhů ze života, 14 úplně jiných osudů a přesto jedna vlastnost je spojuje - nesmělost. Bylo to milé čtení.

17.06.2022 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Bohužel po 100 stranách knihu odkládám. Předchozí dva díly byly pěkné, do třetího dílu se nemohu začíst, ale třeba se k němu jednou vrátím.

11.10.2021 1 z 5

Není všem dnům konec Není všem dnům konec Věra Řeháčková

Knihy paní Řeháčkové se mi líbí. Jsou to příběhy ze všedního života, se spoustou starostí a problémů, se kterými není vždy jednoduché se poprat. Kniha nutí k zamyšlení.

21.07.2021 4 z 5

Byla jsem doktorkou v Osvětimi Byla jsem doktorkou v Osvětimi Gisella Perl

Velice silný příběh, četla jsem i Tatéra a Cilku, kde se střídaly občas i "světlejší" chvilky, ale v této knize je líčena jedna zrůdnost za druhou. Tolik lidské krutosti páchané "lidmi" na lidech.

01.07.2020 4 z 5

Úsměvy z pekla Úsměvy z pekla Stanislav Háber

Kniha byla taková "jednohubka", co se týká stránek, rozhodně ne obsahu. Je neuvěřitelné, co všechno může potkat člověka v jeho životě, s čím vším se musí vyrovnat, ale i přesto si dokáže udržet smysl pro humor.

21.03.2024 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Kniha byla pro mě příjemná oddychovka s napínavým a velice zajímavým koncem.

21.07.2020 4 z 5