MirijamFrankl MirijamFrankl komentáře u knih

Jachting od A do Z Jachting od A do Z kolektiv autorů

Skvělá kniha.
Naučila jsem se vázat osmičkový uzel a mnoho dalších.

21.04.2016 5 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Hezká knížka,ale hodně nespisovná,

21.04.2016 5 z 5

Trojská válka: Poseidónův hněv Trojská válka: Poseidónův hněv Veronika Válková

Hezká knížka, ale Bára se občas chová hodně dětinsky, jindy zase dost dospěle.
Pokud však přímo nenávidíte nespisovnou češtinu (já ji neužívám, přesto ji uznávám), kniha není pro Vás.

11.03.2016 4 z 5

Anna Anna Jostein Gaarder

Moc hezká knížka k zamyšlení-5 hvězdiček jsem dala trochu kvůli tomu, aby měla kniha pozitivní hodnocení. Jinak mi vadilo časté užívání slova řekl(a).
Jinak doporučuji pro filozofické duše, které si chtějí přečíst něco lehčího!!!

27.02.2016 4 z 5

Já jsem Malála: Skutečný příběh dívky, která bojovala za vzdělání a změnila svět Já jsem Malála: Skutečný příběh dívky, která bojovala za vzdělání a změnila svět Patricia McCormick

Skvělá knížka, dobře vyprávěná a ten příběh je opravdu strhující. Malála je hrdinka.

16.01.2016 5 z 5

Vědma Vědma Michael Scott

Moc hezká knížka, jsem ráda,že Perenella utela z Alcatrazu

15.01.2016 5 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Moc hezká knížka, někdy se ale trošku vlekla, třetí knihu jsem však zhltla asi za tři dny.

30.12.2015 4 z 5

Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Veronika Válková

Líbilo se mi to, jenom souhlasím se Scrat, že Bára se někdy chovala poněkud dětinsky a často jí spoustu věcí nedošlo, avšak vřele doporučuji.

14.09.2015 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Některé věci se mi celkem zamlouvají, jiné zase méně.

05.09.2015

Sladké časy Sladké časy Jacqueline Wilson

Výborná, ačkoliv konec mne téměř dohnal k slazám. Nedovedla jsem se odtrhnout, přestože mě Opal tu a tam štvala svou vzdorovitostí.

23.08.2015 5 z 5

Úžasní psi Úžasní psi Ryan O´Meara

Kynologií poutavě a naučně.

16.08.2015 5 z 5

Dokonalý nůž Dokonalý nůž Philip Pullman

Dobré čtení, až na to, že jsem se málem rozplakala nad smrtí pana Scoresbyho a Hester. Chtěla jsem pak, aby zemřelo spoustu postav. Už se těším na Jantarové kukátko.

07.07.2015 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Dobře napsané, ale Jan Křtitel mne nevýslovně nudil. Také vášeň pana Rochestera mi přišla nesrozumitelná. Ale to je asi mým mládím a nezkušeností.

23.06.2015 4 z 5

Tajemství Tajemství Jacqueline Wilson

Moc dobré. Líbilo se mi, že to byly takové ty opravdové holky. A taky složité rodinné vztahy.

28.05.2015 5 z 5

28.05.2015 5 z 5

Mach a Šebestová za školou Mach a Šebestová za školou Miloš Macourek

Super čtení, už se těším na M+Š na prázdninách.

21.05.2015 5 z 5

Tajemství Tajemství Jacqueline Wilson

Táta mi ji objednal z antikvariátu, já se tak moc těším až dorazí. (-:

20.05.2015 5 z 5

Čtyři děti a skřítek Čtyři děti a skřítek Jacqueline Wilson

SUPER.

20.05.2015 5 z 5

Pusinka Pusinka Jacqueline Wilson

Tahle je moje oblíbená.

19.05.2015 5 z 5

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

Moc dobré. Jednička je trošku lepší, ale tohle taky vážně stojí za to. Doporčuji

19.05.2015 5 z 5