MilanKop MilanKop komentáře u knih

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Nebylo to úplně ono a za mne nejslabší díl ze série, ale i tak mne kniha bavila. Vyvrcholení trochu uspěchané. Každopádně rád se do světa Vélina a spol. rád vrátím.

29.03.2023 4 z 5

Rytmus války Rytmus války Brandon Sanderson

Za mne jedno velké WoooW. Parádní pokračování epické ságy Sandersona. Příběh má vše co mít má. Už teď se nemohu dočkat pokračování :). Kaladin mi hrozně sedl i s ostatními postavami. Jsem zvědav, co nám přinese další díl.

03.03.2023 5 z 5

Papír a krev Papír a krev Kevin Hearne

Za mne příjemné pokračování příběhu Ala, ikdyž se ke svému největšímu problémů zatím nedostal. Příjemné byl i výskyt železného druida. Za mne mohu doporučit a těším se na další díl.

11.02.2023 5 z 5

In Nomine Sanguinis In Nomine Sanguinis Miroslav Žamboch

Za mne tohle bylo lepší než první kniha z toho prostředí. Knihu jsem si užil a mohu doporučit dále ;)

04.02.2023 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Za mne velice příjemné vyvedený počin ze světa Percyho. Příjemně se kniha čte a jsem zvědavý na další zkoušky boha Apollóna. A hlavně, vrátil se Leo :-D.

14.01.2023 5 z 5

Samarkand Samarkand Miroslav Žamboch

Za mne skvělý příběh ze světa drsného spasitele. Žamboch prostě umí a neustále to dokazuje. Doufám, že budou ještě nějaké další příběhy z tohoto světa.

18.12.2022 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Výborný konec série, ale ocenil bych nějaké pokračování kolem osudu Lea :). Každopádně se těším až vyjde pokračování Percyho, mělo by být 26.9.2023 :). Ale opravdu mne svět Percyho Jacksona hrozně baví. Jdu se vrhnout na sérii o Apollónovi.

18.12.2022 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Parádní díl :) . Parádní popis Tartaru a velice poutavý dej. Ovšem nemůžu si pomoci, ale prostě u mne vede Leo :-D.

16.12.2022 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Velice provedené pokračování série a vrátil se i Percy. Všechno nabírá na obrátkách a vše dává větší smysl. Stránky doslova létají. Dle mne zde není co vytknout a jdu se s chutí vrhnout na třetí díl. Doporučuji všem :)

10.12.2022 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Volné pokračování Percyho, ale dle mne velmi povedené. Postavy jsem si hned zamiloval a upřímně hlavně Leo mi přirostl k srdci. Knihu jsem doslova hltal a stránky se otáčely jedna za druhou. Za mne velice povedené.

09.12.2022 5 z 5

Meč Přísahy Meč Přísahy Brandon Sanderson

Někdy platí že méně je více, ovšem v tomto případě rozhodně ne. I přes to že má kniha 1152 stránek se zdá krátká a než se člověk naděje, tak je najednou konec knihy a zoufale potřebuje další díl této epické fantasy ságy. Kvalita příběhu rozhodně neupadá a pořád se dozvídáme nové a nové věci, ať už ohledně světa magie či různých vztahů. Jedním slovem famózní.

25.11.2022 5 z 5

Slova paprsků Slova paprsků Brandon Sanderson

Po prvním díle mne svět plně pohltil a Slova Paprsků rozhodně nedovolí polevit v hltání stránek v každé volné chvíli. Děj se dostává do otáček a napětím skoro nedýchám. Brandon Sanderson prostě umí a je to mistr žánru.

25.11.2022 5 z 5

Chrám Azylu Chrám Azylu Lucie Lukačovičová

Další super příběh ze světa Azylu. Nechyběl humor, akce ani parádní zápletka. Rozhodně můžu doporučit a doufám v další příběhy z tohoto světa

23.05.2024 5 z 5

Pohár bohů Pohár bohů Rick Riordan

Za mne opět parádní příběh o Percym a jeho přátelích. Ani chvíli jsem se nenudil, děj krásně plynul a měl vše co má mít. Rozhodně doporučuji a těším na další díl :)))

06.05.2024 5 z 5

Nabodnutý Nabodnutý Kevin Hearne

Další skvělá kniha o Attikovi a jeho přátelích. Nic knize nechybělo a vše šlapalo jak má. Ten nezbývá než čekat na poslední díl. :)

30.04.2024 5 z 5

Prázdnota Prázdnota Michaela Merglová

Za mne byl začátek trochu zmatený, ale po chvíli jsem se zorientoval a děj krásně plynul. Kniha měla vše co jsem očekával. Míša nám opět dokázala, že umí napsat poutavou knihu plnou zvratů. Možná bych se nebránil knize ve stejném světě. Ale uvidíme co si na nás Míša vymyslí dál. Za mne rozhodně doporučuji přečíst :)

23.04.2023 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Parádní zakončení příběhu :) kniha má vše co jsem očekával a teď hurá na zjizveného krále

18.04.2023 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Povedená sbírka povídek, jen většinu jsem již znal z různých antalogií atd. Ale mohu doporučit ;)

07.02.2023 4 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Trochu slabší Žambochovina, ale pobavilo a četlo se dobře :)

30.01.2023 4 z 5

Stíny Citadely Stíny Citadely Radek Sterakdary Starý (p)

Velice povedené pokračování Arily a jejich přátel. Celou knihu jsem si velice užil a stránky se jen otáčely. Kniha mne zcela pohltila stejně jako oba dva předchozí díly. Za mne rozhodně doporučuji.

08.01.2023 5 z 5