Mickhesh Mickhesh komentáře u knih

Svět hry Cyberpunk 2077 Svět hry Cyberpunk 2077 Pat Mills

Jeden z nejlepších herních guidů co mám doma. Textově i graficky obsáhlé a dobře zpracované.

21.01.2021 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 7 Zaslíbená Země Nezemě 7 Kaiu Širai

80% .. Trochu horší pokračování, ale někam se to odrazit musí :-)

30.11.2020 4 z 5

Pomsta a vykoupení Pomsta a vykoupení Alejandro Jodorowsky

Kresba opět topovka.. spíše olejomalby.. scénář dobrý, avšak trochu přitažené za vlasy, což už jsme si u této dvojdílné knihy zvykli. 80% ale fortelných.

30.10.2020 4 z 5

Svatokrádežná svatba Svatokrádežná svatba Alejandro Jodorowsky

Dobrý komiks, kresba, scénář.. jo je to trochu přitáhlé za uši, ale kouzelné :-) 100%

28.10.2020 5 z 5

Počátky Počátky Petr Eismann

Klasická fantasy vycházející z Dračáku. Ničím nepřekvapí ani neurazí. Chválím dobrý sloh autora. Trochu mi splývaly charaktery Ranky a Koré a nevěděl jsem která daná postava se jak jmenuje a co je horší bylo mi to úplně jedno.. (jedna magička a druhá hraničářka) Jinak už se těším na pokračování, které může být jenom lepší. 70%.

23.10.2020 3 z 5

Děti plástve 1 Děti plástve 1 Josef Pecinovský

Lepší jak první díl.. žene vás dopředu příběh a jak to dopadne. Více akční (pokud se to tak dá označit) 90%

19.07.2020 5 z 5

Les - Návod k použití Les - Návod k použití Peter Wohlleben

Vše co potřebujete vědět než varazíte do lesa a třeba i poprvé.

21.04.2020 5 z 5

Popel a prach Popel a prach Brian Azzarello

Poslední díl Johna Konstantína.. trochu ujeté, chaotické a bez nikotinu.. 70%. Kresba jako vždy mazec..

18.04.2020 3 z 5

Potopa Potopa Brian Azzarello

Nevím co dodat. Pokud li neřešíme fantastickou kresbu, tak zde máme divnej kus komiksu.. po slibném úvodu se to celé nějak zasekne a mele se to ode zdi ke zdi ve své šťávě, o bibli a rasismu a celé to prostě nějak bije do očí. Jistě se tu najdou tací, kteří v tom budou hledat nějakou mantru a zamyšlení, ano vše tu je.. 70%.

16.04.2020 3 z 5

Zamrznutí Zamrznutí Brian Azzarello

Další díl a 90% hodnocení..

14.04.2020 4 z 5

Těžké časy Těžké časy Brian Azzarello

Druhý díl Konstantina.. 90%.. starší kresba a dobrej příběh z lapáku.

14.04.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

První díl s hodnocením 100%. Nechybí tomu snad nic. Ten japonec co to napsal musí být opravdu hodně zlej :-/

29.03.2020 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 3 Zaslíbená Země Nezemě 3 Kaiu Širai

Opět 90% a skvělé pokračování nejen pro dětičky co čtou mangu. Skvělá kresba a nápady, texty.. jemná hororová atmosféra dávají téhle serii něco, co ostatním chybí. (ano mluvím o ostatních seriích co tu vychází)

29.03.2020 4 z 5