Michaellla Michaellla komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Jeee to bylo pěkné čtení :)

19.07.2019 5 z 5

Špína za nehty Špína za nehty Miloš Čermák

No já nevím. Moje první česká krimi. Dalo se to číst, ale žádná hitparáda to nebyla. Furt se létalo z New Yorku do Prahy, z Prahy do New Yorku. Souložil každý s každým. Všechno šlo tak hladce. Žádné komplikace. Zamilovanost je cit, který se vyvíjí nějakou dobu. To, co je tady popisované, je spíš nadrženost...řekla bych. A ta fotka na obalu? Tak to je děs.

10.06.2019 2 z 5

Rodičologie - Návod pro experimentující rodiče Rodičologie - Návod pro experimentující rodiče Dalton Conley

Panebože to je taková kravina, že jsem to ani nedočetla. A to jako milovník knih, který nepohrdá, a čte do konce i to, co ho úplně tak nebaví...tak to je co říct.

07.06.2019

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

No...mám rozporuplné pocity. Příběh - zajímavý , prostředí - výborné, postavy - docela sympatické, konec - mohl být lepší.... Ale ten styl psaní, ten mi teda neseděl. Pořád mě to nutilo přemýšlet, jestli nemám číst knihu od konce. Špatně se mi v tom orientovalo. Snad až poslední (vlastně první) 3 dny to bylo lepší. Takže pokud máte rozečteno, vydržte, poslední kapitoly by vás mohly uspokojit :)

07.06.2019 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Musím říct, že velmi dobře napsaná kniha. Působila dost reálně, občas jsem si říkala, že je mi z toho, co se tam dělo, nějak moc ouvej. Daisy přemýšlela trochu víc dospěle než by desetileté děvče mělo, ale dalo se to zkousnout.
Kniha poutavá od začátku do konce. Ani chvilka nudy. Líbilo se mi, že jsem nebyla neustále rozrušována myšlenkami "kdo je vrah" :)
Zajímavé nahlédnutí za dveře pod zámkem v domě únosců. Tak dobře se to četlo, že by mi vůbec nevadil trochu více rozvedený konec.
Knihu doporučuji.

20.04.2019 5 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Nuda.
Začátek dobrý, poutavý rozjezd knihy mě zaujal. Pak už to byly jen nesmysly, přepisy YT videí děs, nudné dialogy, nesympatické postavy...
Nuda.

09.04.2019 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Jednoduché, čtivé, napínavé, zimomřivé.... Taková rychlovka na jeden večer.
Jo... to máme rádi. :)

24.02.2019 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Dobře se četla, bavily mě obě časové linky. Akorát jsem se občas podivila, proč sebou Quincy nechává takhle manipulovat. Kdybych od knížky nemusela odbíhat k mému půlročnímu prckovi, přečetla bych ji za dva večery :)

24.02.2019 4 z 5