MAVIS66 MAVIS66 komentáře u knih

Až za hrob kvete láska... Až za hrob kvete láska... Hedwig Courths-Mahler

Červená knihovna mé babičky :o), jako -náctiletá jsem doslova "zhltala" všechny romány, co doma měla. Ovšem Hedwig Courths-Mahler patřila k jejím skalním ♥

Svéhlavička babičkou Svéhlavička babičkou Eliška Krásnohorská

Když mi moje babička, jako -náctileté konečně dovolila přečíst si něco z její knihovny, tak Svéhlavička byla jasná volba. Okamžitě jsem se do ní zamilovala a chtěla být, jako ona. Všechny 4 díly jsou úžasné.
Zřejmě se k ní už nevrátím ( anebo možná, jako stará babička ), ale určitě nikdy nezapomenu ♥

Svéhlavička ženuškou Svéhlavička ženuškou Eliška Krásnohorská

Svéhlavička nevěstou Svéhlavička nevěstou Eliška Krásnohorská

Stíny panenek Stíny panenek Rae Lawrence

I když od jiné spisovatelky, tak velmi zdařilé pokračování Údolí panenek, dávám jednoznačně 5* ❤️

02.08.2020 5 z 5

Palindrom Palindrom E. Z. Rinsky

Skvěle napsané, napínavé až do konce.

26.07.2020 5 z 5

Pohádky tisíce a jedné noci Pohádky tisíce a jedné noci neznámý - neuveden

Krásná orientální klasika.

26.07.2020 5 z 5