MatoPalkes MatoPalkes komentáře u knih

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Fantastické zakončenie fantastickej série. Vez vlastovky mam radšej ale toto je stále výborne napísaná kniha. Dakujem pán Sapkowski.

28.01.2021 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Moja najobľúbenejšia od autora. Zbožňujem štýl rozprávania v tejto knihe.

28.01.2021 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Super čítanie ako všetko od tohto autora.

Výstraha Výstraha Michael Connelly

McEvoy ma baví, môžem len odporučiť, precitane za jeden večer.

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Plná paľba, Keplerovci patria v rámci žánru stále k tomu najlepšiemu.

Lazar Lazar Lars Kepler

Zatiaľ najdrsnejší diel podľa mňa. Ale vôbec mi to nevadilo.

Misery Misery Stephen King

Psychologicky veľmi znepokojivá kniha. King to skrátka vie.

27.01.2021 5 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Výborná séria, skvelý diel, veľmi zaujímavá premisa. Hjorth a Rosenfeld pokračujú vo skvelej práci.

27.01.2021 5 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Toto je jedna z mojich najobľúbenejších sérii, Riksmord je skvelý.

Knieža Smrť Knieža Smrť Dominik Dán

Klasická Danovka ktorá sa veľmi ľahko a dobre čítala. Potešila väčšia úloha pre Petru a skvele napísané dialógy.

03.07.2022 5 z 5

Noc temných klamstiev Noc temných klamstiev Dominik Dán

Prečítané na jeden záťah rovnako ako bol celý príbeh. Tentoraz chýbala celá partia ale taký Kamil potešil. Slabšia Danovka ale stále super.

03.07.2022 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Keďže tieto knihy sú krátke tak pokračujem v čítaní. V tomto diely sa toho príliš nestalo, celkovo to bolo priemerné ale príjemné čítanie.

24.11.2021 3 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Zatiaľ najlepší diel. Zbožňujem prelínanie časových línií. Rozhodne temnejšie než predchádzajúce diely. Záver knihy napína na ďalšiu časť. Sem s ňou.

17.03.2021 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Veľmi sympatický pár hrdinov, zaujímavé charaktery. Ľahké čítanie som fakt zvedavý ako sa to vyvinie v ďalších dieloch. Malomesto ma po mestách ako Londýn alebo Los Angeles bavilo.

17.03.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Keďže som Angelu začal čítať až tento rok, tak mám v pamäti všetky predchádzajúce knihy, takže som si tuto ohľadom pátrania v minulosti Kim docela užil. Super jazda od mojej novej obľúbenej spisovateľky. Teraz žiaľ musím čakať niekoľko mesiacov na ďalší diel.

28.02.2021 5 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Táto trilógia je moja srdcová záležitosť, všetky diely.

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Musím ísť plný počet hviezd a dúfam že séria týmto nekončí.

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zbožňujem rozdielne časové línie, Bryndza potvrdzuje že momentálne patrí vo svojom žánre ku špičke. Výborný diel.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dobrý začiatok skutočne vynikajúcej série. Ale tie najlepšie diely ešte len prídu.

09.02.2021 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Tretia kniha od Fitzeka a znova paráda. Prečítané za večer, jednoducho som ju nemohol odložiť. Záver výborný, niekedy v budúcnosti si dám repete keď už teraz viem.

02.02.2021 5 z 5