MarkétaI. MarkétaI. komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak toto bylo vážně super čtení. Vůbec se mi kniha nechtěla odkládat :-)
Příběh plný zvratů, napětí, tajemství, lži a k tomu všemu parádní konec.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Největším překvapením bylo, že on není děvkař :-D Což opravdu oceňuji a jsem moc ráda :-) Kniha se čte dobře. Příběh je zajímavý, postavy sympatické. Je to taková příjemná oddechová romantika.

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Kniha, kterou rozhodně doporučuji. Neuvěřitelný, smutný, ale hodně čtivý příběh o životě fotografa z Osvětimi.

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Třetí díl mě trochu zklamal a tak jsem si dala od této série malý oddych. A teď trošku lituju :-) Tento díl byl výborný. Kniha mě vtáhla do děje hned od začátku a celou dobu jsem byla zvědavá jak to dopadne.

06.05.2022 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

(SPOILER) Je prostě nemůžu dát plný počet, i když je kniha čtivá a bavila mě. Nechyběla akce, napětí, ale.. vraha jsem odhalila hned, i když jsem celou dobu doufala, že to tak nebude. Důvod jeho vraždění byl ale vymyšlený dobře. No a taky mě trochu naštvalo pokračování mezi Lucem a Avou. Když už se konečně začalo něco dít, tak byl vlastně konec.

06.05.2022 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Část jsem poslouchala jako audiokniha a část jsem měla jako e-knihu.
Druhý díl se mi asi líbil o malinko víc než první. Začetla jsem se od první stránky a chtěla číst dál a dál..
Detektivní thriller který rozhodně doporučuji.

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Příběhy Kim mě (zatím) hodně baví. Ono je to taková oddechová detektivka.
Otevřený hrob je opět díl, který se opravdu dobře a rychle čte.
V tomto díle jsem celkem rychle uhodila, kdo a proč zatím bude. Teda aspoň částečně. To jeho "tajemství" jsem později vytušila a to se mi pak jen potvrdilo.
Rozhodně se těším na další knihy.

12.07.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Pořád jsem čekala, kdy se na scéně objeví Wolf. Bohužel jsem čekala marně. V prvním dílu jsem si ho hodně oblíbila, ale i tak se mi kniha moc líbila.

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Hurá Wolf se vrátil :-) Ten mi v druhém díle chyběl. Kniha se čte dobře, příběh zajímavý a konec je šťastný. Já jsem rozhodně spokojená.

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

On šéf. Ona sekretářka. Konec celkem jasný. Není to první a určitě ani poslední kniha s tímto příběhem, ale mě to baví. Je to příjemné, romantické čtení :-)

Nádech Nádech Penelope Douglas

Knížka je které se ráda vracím :-) Nenávist a láska, takový příběh mě prostě baví. Oddechová knížka, která se čte skoro sama.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Tak právě tato kniha je moje srdcová záležitost, kterou si vždy ráda přečtu :-)
Kdo má rád příběh Čachtickém paní, tak knihu doporučuji.
Láska, zrada, tajemství, lež.. to vše a ještě víc.

Cress Cress Marissa Meyer

Tak to bylo parádní čtení!
Uvidíme co poslední díl, ale zatím se mi nejvíc líbil tento. Cress a Thorna jsem si zamilovala. Akce, napětí, romantika, ale člověk se i zasmál.. jsem moc spokojená.
Kniha má něco málo přes 600 stran, ale čtení uběhlo neskutečně rychle.
A teď už jsem zvědavá na pokračování.

06.05.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Chtěla jsem si přečíst oddechovou, nenáročnou knihu a přesně to jsem dostala. Přečteno za dva dny a určitě se ke knize s radostí vrátím.
První díl se mi líbil, ale tento díl ho překonal.
Anthony a Kate. Pár, který jsem si zamilovala. A taky Newtona :-)

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

O knize jsem nevěděla dokud jsem se nepodívala na seriál. Ten se mi líbil a teď se konečně dostalo i na knihu.
Jsem spokojená. Kniha se čte skoro sama. A i když jsem věděla co a jak bude, kniha mě vtáhla do děje od první stránky.
Teď už hurá na další díly..

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

V malém městě zmizí sedmnáctiletá dívka, kterou se snaží všichni najít. Suspendována detektivka Josie Quinnová začne sama pátrat a zjistí znepokojivé věci..
Kniha se čte dobře. Kapitoly kratke. Má příběh, zápletku a nečekaný, i když podle mě trochu nereálný, konec.
Další knihu o Josie Quinnová si ráda přečtu.

31.12.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Část jsem poslouchala jako audiokniha a část jsem měla jako e-knihu.
Na audioknihy si teprve zvykám, ale toto bylo super. Příjemně a dobře načteno. Zaposlouchala jsem se hned a hltala každé slovo.
Určitě doporučuji a už se těším na další knihy od této autorky.

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Unesené dívky a zvrácenost jejich věznitele..
I když jsem se na začátku nemohla začít, příběh mě přesto vtáhl do děje a kniha se mi nechtěla odkládat.
Pár věcí mi přišlo nelogických a celou dobu jsem čekala nějaký zvrat. Ten sice nepřišel, ale i tak se mi kniha líbila.

08.08.2020 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Moc se mi do knihy nechtělo, protože jsem očekávala to, co se v těchto knihách pořád opakuje - v určitém momentě to on pokazí, jeho kamarádi mu budou říkat, jak moc velký debil to je a ona bude naštvaná, nešťastná atd. atd. .. A přesto, že to tak bylo, byla jsem nakonec mile překvapena.
Je to vlastně příjemná romantickoerotická oddechovka, která se čte skoro sama a k tomu jsem se párkrát zasmála.

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha Nevítaný host je pěkná a čtivá detektivka, kterou jsem přečetla za den. Vraha jsem v průběhu čtení nezjistila, takže jsem na konci byla rozhodně překvapená. Jo, kniha stojí za přečtení.