marketa3200 marketa3200 komentáře u knih

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Tenhle příběh jsem četla už v aj a postavy a jejich drzost a humor jsem si zamilovala. Sedí k sobě.

17.04.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Krásný příběh s fungující chemií. Postavy jsou své a něčím originální.

17.04.2021 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Milá romance, lehce předvídatelná. Oddechové čtení na osamělé večery.

28.12.2016 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Slibný začátek a prostředek, pěkná romance. Ke konci se to ale vše nějak odehrálo rychle jako zrychlený film. Což mi přišlo jako škoda. To rozuzlení mě tolik nenadchlo.

17.04.2021 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

"Něco skutečného" mě nenechalo ani na chvilku vydechnout a tak, za téměř deset hodin, jsem už obracela poslední list.

24.06.2018 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Mě se velmi zamlouvala, už jenom tím, že se tak lišila od ostatních. Předchozí knihy jsem četla po sobě tak, jak vyšly a všechno to bylo dost rychlé. Takže ten pomalý začátek a vzájemné zkoumání mi v této knize vůbec nevadil. A závěr sice jednoduchý, ale krásně milý. Sice trochu předvídatelný, ale proč ne. :)

31.05.2016 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Za mě čtyři hvězdičky, ubírám za toho Syna. Ale jinak se mi to velmi líbilo, ideologie alá Orwell a velký bratr vše vidí, trochu fanatický otec, příběh Amy a Syna nespadl do žádné přeslazené romanťárny a za ty výrazy a chování lidí na lodi, jak někteří píší, že je štvali, tak mě naopak. Bylo to sice pokroucené a dost divoké, ale tak nečekala jsem od lodi plující vesmírem několik stovek let, kde obyvatelé neznají nic jiného než kovové stěny, něco méně. Právě naopak, po všech těch fantasy, co jsem poslední dobou četla, pro mě takovýto příběh znamenal novou vzpruhu do čtení. :)

10.01.2017 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Moje nejoblíbenější kniha v této sérii. Úžasná chemie.

31.05.2016 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Na konci mě to dojalo až k slzám. :(

24.06.2018 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Nádherná pohádka, sice retelling, ale oproti jiným se drží pohádkového motivu a kouzla. Rozhodně jsem ji nečetla naposled.

12.02.2018 5 z 5