MarciLiška MarciLiška komentáře u knih

Příšerky s.r.o. Příšerky s.r.o. Walt Disney

Líbí se. Budeme číst ještě několikrát. :)

28.03.2024 4 z 5

Nebezpečné osobnosti Nebezpečné osobnosti Joe Navarro

Celkem čtivá kniha, dobře zpracovaná pro obyčejného člověka. Nenáročná a poučná.

13.02.2024 3 z 5

Když tělo bojuje s duší Když tělo bojuje s duší Ruediger Dahlke

Nejspíše jsem měla jiné očekávání,proto tak nízké hodnocení. Jinak čtení zajímavé. Pohledy na vznik nemocí - co dokáže vyvolat nezpracovaná agrese- ..... . Knihu bych doporučila těm, co hledají různé alternativy na vysvětlení agresivního chování.

10.02.2024 2 z 5

Velká kniha manipulativních technik Velká kniha manipulativních technik Andreas Edmüller

Náročná publikace. Popsány různé formy manipulativních technik v komunikaci. .. ..

01.02.2024 2 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

(SPOILER) Zajímavá detektivka. Ze začátku pozvolný zamotaný děj. Trochu ubíjející...
V poslední třetině knihy děj nabírá spád. Více vás začne zajímat, kdo to tedy vlastně udělal? Kniha se mi celkem líbila.

17.01.2024 3 z 5

Umění prožívat emoce Umění prožívat emoce Jean-Yves Arrivé

Zajímavá kniha. Poučná. Doporučuji. Četla jsem ji už před několika lety a nyní znovu....

27.12.2023 4 z 5

Pozitivní psychologií proti depresi Pozitivní psychologií proti depresi Miriam Akhtar

Zajímavá kniha. Doporučila bych jí těm, co hledají a nevědí, jak si zkvalitnit život a neustále bývají nespokojení.
Budu-li mít příznaky či budu- li trpět depresí po knize sáhnu znovu. Věřím, že co jsem si z ní vzala použiji v praxi pro pomoc druhým.
Obsahuje cvičení a zamyšlení se nad sebou a pohledu na svět.

08.12.2023 3 z 5

Královská krev: čtyři sestry, všechny královny Královská krev: čtyři sestry, všechny královny Sherry Jones

Četla jsem před nějakou dobou. Kniha se mi líbila. Dobře se četla.

06.12.2023 4 z 5

Agresivita dětí Agresivita dětí Edwige Antier

Kniha poučná, velmi dobře se četla. Příklady z praxe v dostatečné míře. Doporučila bych přečíst všem, co pracují nebo vychovávají děti. ...

02.12.2023 3 z 5

Kyberšikana - Průvodce novým fenoménem Kyberšikana - Průvodce novým fenoménem David Šmahel

Knihu jsem si půjčila v knihovně....velmi dobře napsané - ucelené informace o problematice kyberšikany.

27.11.2023 3 z 5

Tajemství ztracených koček Tajemství ztracených koček Darina Dyntarová

Kniha se nám líbila. Dcerka byla nadšená. Napínavý příběh pro malé čtenáře. Doporučujeme.

23.11.2023 4 z 5