manasx manasx komentáře u knih

Já jsem hlad Já jsem hlad Petra Dvořáková

Překvapivá, upřímná!

14.04.2021 3 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Moje nejvíc oblíbená!

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Autorku mám rada - vyhovuje mi mix současnosti a historie - Velšsko, Skotsko, Anglie, druidové ... Tentokrat poprvé jsem ale knihu 2x odložila. Docetla jsem ji po dvou letech od zakoupení, což se mi nestává. Nakonec to hodnotim dobre, druhá polovina knihy splnila mě očekávání. Jen kniha celá mi tentokrat připadala rozvláčná.

14.04.2021 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Baví mě inspektorka Forsterova, baví mě spád knihy a rychle krátké kapitoly! Mám přečtené 3 knihy a už se těším na další!

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Pana Bryndzu jsem objevila nedávno a už mám přečtenou třetí knihu. Díky krátkým kapitolám mají jeho knihy spád a jsou velmi čtivé. Opravdu mě baví!

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Romantický příběh z Paříže protkaný čokoládou :) Trochu mi trvalo se začíst, ale jakmile se příběh zcela rozjel, tak byl velmi příjemný ke čtení a plynul rychle... (... k předvídatelnému konci).

02.09.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná, překvapivá vyprávěcí linka na pozadí hrůzných historických událostí. Vyprávěcí styl autorky mě absolutně dostal (v této knize a následně ve všech od autorky). Byla jsem knihou unesena a přivedla mě k paní Mornštajnové.

18.08.2020 5 z 5