maličkán maličkán komentáře u knih

Diagnóza: k smrti odsouzen Diagnóza: k smrti odsouzen Michael Palmer

Pěkná kniha, jako všechny, co jsem zatím četla od Palmera.

24.07.2022 4 z 5

Projekce Projekce Keith Ablow

Tato kniha mne zklamala, dle dobrého hodnocení zde jsem očekávala něco víc. Nesedl mi styl psaní.

08.07.2022 2 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. Velice čtivé, působivé. Určitě se poohlédnu po daších knihách od autora.

25.06.2022 5 z 5

Pravda a jiné lži Pravda a jiné lži Sascha Arango

Skvělý thriller, zase úplně z jiného soudku.

20.06.2022 4 z 5

Domino Domino Jonas Moström

Docela příjemná oddychová detektivka. Fajn postavy.

12.06.2022 4 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Když jsem začala číst, netušila jsem, že čtu knihu od mé oblíbené autorky. Dlouho mi ležela doma a nechtělo se mi do ní. Ale již od začátku mě kniha chytla. Velmi pěkně vypracovaný příběh vás nutí stále číst a číst. Žádná hluchá místa. Prostě super. Doporučuji.

08.06.2022 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Pro nízké hodnocení tady, jsem moc neočekávala, opak byl pravdou. Kniha mě lapila hned od první stránky a četla se jedním dechem. Za mě maximální spokojenost.

02.06.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Na prvotinu slušný thriller. Jednu hvězdu ubírám za pomalejší rozjezd.

30.05.2022 4 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Zpočátku jsem se dobře začetla, ale jak stránky ubíhaly, nějak se ta radost ze čtení vytrácela. Docela zmatečné, kdo byl vlastně kdo?

15.05.2022 3 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Docela čtivý příběh, ale do TOP neřadím, je spoustu napínavějších thrillerů.

05.05.2022 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Tato kniha mě zklamala, dle hodnocení tady jsem čekala víc. Od začátku jsem se nemohla nějak začíst, 3 hvězdičky dávám až za ten konec, poslední čtvrtina knihy teprve zaujala. Rozhodně další 2 díly shánět nebudu.

30.04.2022 3 z 5

Žert Žert L. V. Matthews

Ubírám jednu hvězdičku, protože k tomu úplně TOP něco chybělo. Ale jinak se mi kniha velmi líbila, zaujala hned od začátku a četla se moc dobře. Jsem spokojená.

19.04.2022 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Nějaké knihy jsem již od autorky dřív četla a vím, že se mi moc líbily. Tak jsem si sehnala 3 díly této série, ale hned první mne zklamala. Nemohu hodnotit plným počtem, bylo to jakési nemastné, neslané a docela jsem se potrápila, než jsem dočetla. Uvidíme, co další díl.

13.04.2022 3 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Tato kniha mě zklamala. Téma dobré, ale nevyhoval mi styl, nudné, žádné napětí, sice jsem dočetla, ale dalo mi to zabrat.

01.04.2022 2 z 5

Zase žiju: Příběh narkomana Zase žiju: Příběh narkomana Laurent Gay

První polovina mě bavila, pak už to bylo horší. O tom Bohu tam bylo pro mne moc. Na druhou stranu je obdivuhodné, jak se Laurent z úpného dna dostal opět do normálního života.

23.03.2022 3 z 5

Krutost Krutost Thomas Erikson

Ač má kniha tady nízké hodnocení a moc jsem od ní nečekala, vtáhla mne do děje hned od počátku, ani chvíli jsem se nenudila, opravdu čtivé. Za mne plný počet hvězdiček.

19.03.2022 5 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Docela dobrý příběh, i když nereálný. Dobře se četlo.

13.03.2022 3 z 5

Absolutní miláček Absolutní miláček Gabriel Tallent

Po pár stránkách jsem myslela, že odložím. Vůbec mi nevyhovoval styl psaní. Rožčilovaly mne pasáže s čištěním zbraní - no tedy jako fakt? 14 letá holka? Jak jsem se prokousávala dál, trochu jsem se chytla na různé pasáže, které zaujaly, ale pak zase dlouho nic. I když příběh to mohl být zajímavý v jiném podání. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla.

07.03.2022 2 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Tuto knihu jsem si pěkně užila. Chvílemi vás až mrazí. Stránky ubíhaly, úplně mi bylo líto, že už je konec.

26.02.2022 4 z 5

Děvčátko, rozdělej ohníček Děvčátko, rozdělej ohníček Martin Šmaus

Opravdu silná kniha, otřesný příběh romského chlapce, který vás vezme za srdce. Andrejko si mě získal hned na počátku a moc mě bolely rány, co dostával od života.
Psáno zvláštním poetickým stylem a ačkoli nemám ráda v knihách zbytečné omáčky, tak tady mi to vyhovovalo. Mohu jen doporučit.

18.02.2022 4 z 5