makacek makacek komentáře u knih

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Průměrny Roman. Nezaujal mne ani neurazil.

10.09.2018 2 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Takové oddychové čtení. Pro odlehčení a vypnutí hlavy (jako červená knihovna). Na dovolenou ideální.

10.09.2018 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Zajímavé a poutavě napsáno. Možná je to tím jak všichni vychvalující seriál (neviděla jsem), ale čekala jsem více. Jako vidina budoucnosti hrozně, ale ukazuje kam až může společnost zajít.

08.09.2018 3 z 5

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Takové letní dovolenkové čtení, ale na poněkud znepokojující téma. Nepochybuji, že tak nějak to ve skutečnosti funguje. Ale kniha mě celkově neuchvátila.

15.05.2018 3 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

přijde mi kniha až zoufale pravdivá...

22.03.2018 3 z 5

Den, kdy došly prachy Den, kdy došly prachy Milan Vodička

Velice čtivé, podle mne i pro lidi naprosto ekonomicky nevzdělané. Mnoho okamžiků bylo vtipných a úsměvných, než člověku dojde, že to byla realita všedních dní.

14.10.2017 5 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Knihu jsem četla cca dva měsíce po narození druhého dítěte.... V ten moment bych knihu místo komického pojednání ze života dětí nazvala hororem, ale vesměs jsem se pobavila a i zasmála.

03.10.2017 4 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

kniha, která je velice čtivá, čte se skoro jedním dechem, ale naprosto mi tam chybí nějaké rozuzlení... vše je jen naznačené. Četla jsem ji po kouskách ve chvílích volného času a těšila se až se dovím kdo kdy s kým a za kolik.... prostě to tam chybělo...

15.07.2017 3 z 5

Návrat Krále Šumavy Návrat Krále Šumavy David Jan Žák

velice čtivé, ale je nutné se trochu povznést nad ideologii doby.

07.07.2017 3 z 5