MajkaH MajkaH komentáře u knih

Losing it Losing it Cora Carmack

Moc pěkná knížka - taková milá a vtipná oddechovka, která pobavila. Mám moc ráda romantické příběhy, u kterých se zasměji. Akorát jsem ji hned přečetla, škoda no :-)

15.08.2021 5 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Kniha se mi moc líbila i když byla smutná a konec jsem čekala lepší, víc rozepsaný. Ale dávám pět, neboť při čtení jsem si znovu uvědomila, že v životě jsou důležitější věci než ty, kvůli kterým se zbytečně trápíme. Hodně mých blízkých a známých svůj boj prohrálo a 11. září si pamatuji do dnes.....od začátku jsem nevěřícně sledovala televizi a na ten smutek a bezmoc nezapomenu nikdy :-(.

05.01.2019 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Prima oddychovka na léto - vtipná romance, která pobavila.

01.08.2021 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Slyšela jsem na audio a líbilo se - taková oddechovka :-).

11.01.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Poslední díl a stejně dobrý ( nebo spíš stejně vynikající ) jako ty předchozí...autorka prostě nezklamala !

23.03.2021 5 z 5

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

Kniha se mi moc líbila , opravdu krásné odpočinkové čtení - musela jsem se k ní ve volných chvílích pořád vracet. Jen ten konec to trošku pokazil a i pro mne byl "odfláknutý".

31.12.2018 4 z 5

99 dní s tebou 99 dní s tebou Catherine Miller

Krásná kniha, která nás donutí, abychom se zamysleli nad vlastním životem ... nad tím, co je vlastně důležité a jak se ten náš život může během chvíle úplně změnit... Jenom škoda, že autorka některé kapitoly více nerozepsala. Ale i tak se mi moc líbila.

04.10.2021 4 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Na knihu jsem se (podle obsahu) už dlouho těšila a nezklamala mě. Musela jsem se k ní ve volných chvílích stále vracet, abych věděla, co se bude dít dál.....pro mne tedy zajímavé a napínavé až do konce.

24.09.2021 5 z 5