MajkaCZ MajkaCZ komentáře u knih

Velká výhra Velká výhra Judith Michael

Už jsem od těchto autorů četla lepší knížky, tato mě moc nenadchla, ale dá se to přečíst, když není nic jiného ...M

23.03.2016 3 z 5

Mozková smrt Mozková smrt Eileen Dreyer

Ani já jsem knihu nedočetla, některé věty nedávaly vůbec žádný smysl, někdy jsem nevěděla, o kom je vůbec řeč. Jedna z nejhorších knih za poslední dobu. Zajímalo by mě, jaká je její kniha Bad Medicine, navržená na cenu A. Awarda. Marie

12.02.2016 1 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

četla jsem jedním dechem, pro mě neznámé téma, depresivní, když si uvědomíme, co všechno se tenkrát dělo. Podle knihy vznikl scénář pro divadelní hru (nastudovalo Zlínské divadlo), viděla jsem v Brně, stojí to za vidění. M

27.01.2016 4 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

trochu jsem byla zklamaná, kniha se sice čte docela dobře, ale není nic moc. těch vražd je až příliš a dost se opakují. zkusím ještě nějakou jinou, snad bude lepší. M

27.01.2016 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Danielle Steel

větší hrůzu jsem už dlouho nečetla. Její knihy jsou dost špatné všechny, ale toto je snad ze všech nejhorší. Bohužel jsem neměla jinou knihu o víkendu s sebou, tak jsem ji přečetla, ale nikomu nedoporučuji !!!!! M

30.12.2015 odpad!

Hlavy Hlavy David Osborn

Sice jsem knihu přečetla, ale až tak děsivé (a nereálné) příběhy nemám ráda. Znovu se k ní už nevrátím. Marie

18.08.2015 2 z 5

Císařova bysta Císařova bysta Joseph Roth

docela zajímavé, k přečtení za večer

30.09.2014 2 z 5