MagdalénaS. MagdalénaS. komentáře u knih

Změň svůj dech a začnou se dít věci Změň svůj dech a začnou se dít věci Rostislav Václavek

Som veľmi rada, že kniha vznikla, pretože je pre mňa sprievodcom na ceste funkčného dýchania. Je napísaná veľmi zrozumiteľne pre všetkých, ktorí chcú na sebe pracovať. Kniha čitateľa zaujme aj svojou grafickou úpravou a vtipnými ilustráciami. Čo je úplne výborné riešenie, sú QR kódy, ktoré odkazujú na "dýchanky". Takto si každý môže vzápätí pozrieť k danej téme rozšírenejší komentár od autora, pretože dať toľko myšlienok do jednej knihy je asi umenie, aby to dávalo zmysel v celom kontexte funkčného dýchania. Ja sa venujem hlavne funkčnému dýchaniu a otužovaniu detí v školskom veku. Pred vydaním knihy som veľa konzultovala s Rosťom, teraz mám knihu, ktorá sa stala mojou pracovnou pomôckou. Neustále si v nej hľadám informácie, ktorých je v knihe mnoho na to, aby sme dokázali nájsť to, čo môže byť podstatou našej zmeny. Platí to tak pre dospelých ako aj pre deti. Je na každom z nás ako naloží so svojím zdravím a zdravím svojich detí.

24.03.2024