Magavu Magavu komentáře u knih

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Príbeh Collina a Morgan sa celkom dobre čítal. Začiatok príbehu bol pre mňa trošku nudný, je potrebné vydržať a prelistovať tých pár strán. Potom už príbeh trošku naberá na pútavosti a ani sa nenazdáte a už máte za sebou polovicu príbehu. Autorka každú postavu predstaví, popíše jej príbeh, avšak popis nie je príliš zdĺhavý, čo mne osobne vyhovuje. Príbeh samotný sa dobre číta, dej je pomerne nenáročný so štipkou erotiky a humoru. Kto hľadá nenáročnú knihu na relax, vrelo odporúčam.

08.01.2024 4 z 5

Svadba na blind Svadba na blind Teagan Hunter

Druhý príbeh Rhodesa a Ryan z prostredia hokeja a Carolina comets. Zo začiatku som bola dosť skeptická, nakoľko téma svadba vo Vegas mi prišla trošku otrepaná, avšak autorka nesklamala a popasovala sa s tým naozaj výrobne. Osobne sa mi príbeh Rhodesa a Ryan páčil oveľa viac ako kniha Pukom do srdca. Autorka hlbšie prenikla do osobnosti postáv a vidieť to aj v samotnom popise charakterov. Už na začiatku Vás to vtiahne do deja a knihu nechcete pustiť z rúk, pokiaľ nie je koniec. Kniha má všetko, čo dobrá romantická kniha so štipkou erotiky má mať. Nechýba ani humor, vďaka ktorému to medzi postavami poriadne iskrí.

08.01.2024 5 z 5