Madli Madli komentáře u knih

Poznej báječné ženy Poznej báječné ženy Ellen Bailey

Tato kniha je nejnejnejkrásnější z těch, které jsem dosud četla. Je o zajímavých (a samozdřejmě báječných) ženách, které něco výjmečného nebo zajímavého prokázaly. Je v ní jejich život, a na druhé stránce jsou aktivity. Ženy mají různá povolání. Tato kniha je fakt dobrá. Rozhodně ji kupujte!!!♥️

Lotta z Rošťácké uličky Lotta z Rošťácké uličky Astrid Lindgren

Lotta je jedna z nejkrásnějších knih, které jsem dostala k vánocům. Přečetla jsem ji hned a nestačila jsem si z toho něco zapamatovat, ale je to moc hezká kniha. Dávám 5 hvězdiček!! : )

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

První díl Mimoňky! Samozřejmě že vím, jak to dopadne na konci.Rachel Renée Rusell je jedna z mých nejoblíbenějších autorů. Jinak moc krásná kniha. ♥️

05.08.2018 5 z 5

První kroky na Měsíci První kroky na Měsíci Hergé (p)

Já mám moc ráda komiksy a TinTinova dobrodružství jsou prostě nejlepší ze všech. Čtu je pořád dokola. Hrozně se mi líbí i ty filmy co dávají v televizi. Prostě nej nej nej. ♥️

Knížka o zvířatech 2 Knížka o zvířatech 2 Dana Raunerová

Moc hezké básničky o zvířatech. Dana Raunerová je moc dobrá básničkářka jako třeba Jiří Žáček nebo Jiří Trnka. Fakt moc hezká kniha. DOPORUČUJI!!!! : )

Krysburger Krysburger David Walliams

Sice trochu drsná ale moc hezká kniha. Davida Walliamse mám hodně ráda!

02.08.2018 5 z 5

Šperky madam Castafiore Šperky madam Castafiore Hergé (p)

Zase další úžasný díl TinTinova dobrodružství. TinTin je hrozně zajímavý komiks a mě strašně baví. ÚŽASNÝ!!!

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Tato série mě velmi bavila, ale poslední díl mi připadal takový neživý, částmi jsem nevěděla, co se děje, hlavní hrdinka mi připadala, že neměla tolik emocí jako v předchozích dílech, i mám pocit, že autorka chvíli nevěděla, co tam napsala a poté znovu uvědomila a připsala chybějící detail, ale jinak se mi to líbilo

14.11.2021 3 z 5