Luluhappy Luluhappy komentáře u knih

Žár Žár Joseph Incardona

Hvězda za obálku, kvůli které jsem knihu koupila. Příběh plný sexu, za který by se nestyděl ani Viewegh nebo Hartl..
To, že je příběh napsán dle skutečné události mě překvapilo. Nicméně jen to saunování. Popis hrdinů a jejich životů je výmysl.
Můžu vám doporučit - nectete to. O saunování je tam minimum. To minimum je dobrý, ale toť vše...

26.07.2022 1 z 5

Sny ukryté v závoji Sny ukryté v závoji Francesca Marciano

Proč byl ten začátek - výcvik - tak zdlouhavý? Proč nebylo víc stránek z doby, kdy byla Marie s nesympatickou Imo na cestách? Proč byla nejzajímavější až poslední část?
Asi proto, že měla nějaký spád, který kniha celkem postrádala.
Každopádně paradox toho, že fotografka Marie nemela možnost vyfotit žádnou ženu a muži to zakazovali, tak na konci vyfotila umírající manželku jejich afghánského průvodce, který svou ženu velmi miloval a byl za fotku rád. To bylo hezké.

10.02.2022 3 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Tahle kniha se mi celkem líbila. A divadelní hra na konci mě oslovila hodně :) Dobrá změna

Kamínky po kapsách Kamínky po kapsách Karolína Kváš

To jsme my milenialove fakt tak nesnesitelni a zahledění do sebe? Ptala jsem se sama sebe při čtení tohoto vydaného deníku.
80% mě absolutně nebavilo, těch zbylých 20 jsem s Karolínou byla za jedno..
Přišlo mi to celé takové hodně povrchní.

18.05.2024 3 z 5

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

2,5*.. první půlka knihy mi přišla skvělá, dej měl spád a byla to dost i napínavé. Celkem mě bavila i erotika a vulgarismy mi nevadily.. ale v druhé půlce to šlo s kvalitou dolů, celý příběh byl hrozně překombinovaný, hlavní hrdina se zamiloval vždy hned do každé ženské, která se naskytla... Buď to mohlo být kratší nebo se ubírat jiným směrem a nemontovat do příběhu další a další postavy..

27.11.2023 2 z 5

Charlie a tajuplná truhlička Charlie a tajuplná truhlička Jenny Nimmo

Asi v jedenácti letech jsem dostala tuto knihu. Příběh mě nadchnul. Krásné čtení, dodnes mám schovanou celou sérii tohoto příběhu.

17.02.2021 5 z 5

Tajemství spřízněných duší Tajemství spřízněných duší Arielle Ford

Já nevím. Kniha na mě byla místy až moc ezo a některá cvičení mi přišla taky trochu zvláštní... Určitě doporučuju těm, kteří rádi Tajemství, protože je to hodně podobný styl. Taky to na mě bylo až moc americké klišé.

03.01.2021 3 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Kouzelná kniha, kouzelný příběh o mladé slečně, která se chce stát čarodějkou. Moc mě nebavily pasáže z minulosti, ale jinak super.

27.11.2020 4 z 5

Alef Alef Paulo Coelho

Kniha mě až tolik neoslovila. Četla jsem ji dlouho. Nepříliš poutavý příběh.

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Vtipný příběh o Oskarovi a jeho vztazích. Zase ta všudypřítomná nevěra :)
Ale pobavilo mě to dost. Hlavně příběh o Marušce :)

27.11.2020

Případ nevěrné Kláry Případ nevěrné Kláry Michal Viewegh

Vtipný a zároveň detektivní příběh. Kniha se dobře četla. Někdy mám ovšem pocit, že všechny autorovy příběhy jsou tak trochu o jednom a tom samém - nevěře a vztahových pádech.

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Mně se tato kniha četla hodně dobře. Tereza je milá slečna a umí krásně vyprávět a popisovat. Zasmějete se, pobrecite si a dodá vám to takový jiný pohled na svět. Trochu růžový a vůbec mi to nevadilo. Nevadilo by mi být takhle cílevědomá a pozitivní jako je právě autorka. Články z blogu občas čtu a musím říct, že kniha se liší.

13.01.2018 5 z 5