luksky luksky komentáře u knih

Milenka spravedlnosti Milenka spravedlnosti Jeffery Deaver

Tak za mě to tedy nebyla vůbec klasická Deaverovka, ale spíše jsem koukal, zda jsem nesáhl o poličku vedle a nevzal nějakou knihu od Grishama, kterou jsem ještě nečetl. Ale jelikož nemám nic proti právnickým příběhům, tak se mi kniha četla dobře. Byly tam i nějaké krimi věci, ale pomálu. Nevím jak hodnotit :-) Hold od Deavera asi čekám něco jiného, proto hvězdička dolu.

12.01.2023 3 z 5

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Nejhorší Kingovka co jsem četl, i když já jí nedočetl, nemám na to sílu. :-(

11.01.2023 odpad!

Jean-Claude van Damme Jean-Claude van Damme Peter Haller

Hrdina mých "dětských" let. Rad jsem přečetl znovu a zavzpomínal :-) Paráda

11.01.2023 5 z 5

Hrdinové akčních filmů Hrdinové akčních filmů kolektiv autorů

V 80. a 90. letech to byli hrdinové hlavně na videokazetách :-) Pro příznivce povinnost přečíst. Pro mě fajn vzpomínky na již pohaslé hvězdy.

11.01.2023 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Příběh mě mile překvapil, četlo se mi to fakt dobře. Líbily se mi odkazy na minulá díla :-) Hlavní hrdiny jsem si zamiloval a ač někdy má King problémy s ukončením, tak tady si myslím, že je to zakončeno "dobře"

06.01.2023 4 z 5

Iron Maiden - Kompletní příběh Iron Maiden - Kompletní příběh kolektiv autorů

Pro fanoušky povinost

29.12.2022 5 z 5

Přiznání Přiznání John Grisham

Určitě jedna z těch lepších knih od Grishama. Dost napínavý začátek i střed knihy, jen poslední čtvrtinu mohl ubrat na pár stránek a minimálně jednu část ukončit jinak, nějak vice dramatičtěji.

23.12.2022 4 z 5

Mýty a legendy amerického kontinentu Mýty a legendy amerického kontinentu Danièle Küss

Vzpomínky na mladá léta. Tyto knihy jsem měl hodně rád.

24.11.2022 3 z 5

Pekelná kuchyně Pekelná kuchyně Jeffery Deaver

Asi nejlepší díl Pellama, ale další už nepotřebuji.

16.11.2022 3 z 5

Poslední důkaz Poslední důkaz Jeffery Deaver

Nejlepší díl série, ale s Coltrem už stačilo...

10.11.2022 3 z 5

Misery Misery Stephen King

Kniha přečtena znovu asi po 20ti letech a hodnotím stejně. Příběh není špatný, ale mně by to stačilo jako kratší povídka.

07.11.2022

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Mně to přišlo slabší než první díl, nějak se mi to táhlo.

24.10.2022 2 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Osvícení jsem četl někdy před více jak 20ti lety. Téhdy mě to nijak neoslnilo, teď mě určitě zaujalo více, ale mám od Kinga pořád raději jiné knihy.

18.10.2022 3 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Pokračování Osvícení mě příjemně bavilo a potěšilo. Příběh byl super.

18.10.2022 4 z 5

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

Ale jo, vcelku mě to bavilo. měl jsme strach, že bude špatné se vracet ke starší tvorbě, ale ais můžu s klidem pokračovat další jeho starší knihou :-)

22.09.2022 3 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Druhá kniha, potažmo třetí příběh Rune je lepší než předchozí, ale spisovatel se teprve zacvičuje :-)

14.08.2022 2 z 5

Vražda na Ostrově Camino Vražda na Ostrově Camino John Grisham

Souhlasím tady z ostatníma. Začátek knihy byl super, těšil jsem se jak se to rozjede, ale ejhle, začlo se to kombinovat a uplně mě to přestalo bavit, dočetl jsem, ale se zklamáním.

11.08.2022 2 z 5

Trůn z dračích kostí Trůn z dračích kostí Tad Williams (p)

Noo..kniha je trošku složitější, ale rozjíždí se to dobře a těším se na pokračování :-)

08.08.2022 2 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Manhatan mě vcelku bavil, ale Smrt jsem se pomalu prokousával ke konci :-(

04.08.2022 1 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Kniha mě hodně mile překvapila. Nenudila mě vůbec a to je super. Zápletka zajímavá a frčelo to svižně od začátku až do konce :-)

04.08.2022 4 z 5