lucygreen lucygreen komentáře u knih

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Na první pohled mě kniha hned zaujala podle obálky. Našla jsem ji hlavně díky seznamu young adult knih, jinak bych vůbec netušila, že existuje. Nebylo to nic úžasného a hodnotím trochu podprůměrně. První polovina mě nebavila vůbec a pak to bylo docela dobré. Každopádně dalšího dílu už se asi nedočkáme a já bych si ho ani nepřečetla... Velkou pravdou je, že postavy byly extrémně ploché ( a to mi to většinou nevadí.. ).

19.11.2018 3 z 5

Jsem průšvih jménem Klaudie Jsem průšvih jménem Klaudie Milena Durková

No tuhle knihu jsem četla pár měsíců dozadu, ale sedla mi. A líbilo se mi, že byla ze života. Tato kniha nemá sice moc procent, ale mě se prostě trefila zrovna do nálady. Na druhou stranu to nebylo nic světoborného, ale mezi čtyřmi až pěti hvězdičkami si ode mě zaslouží :).

24.09.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

No nevím, bylo to takové zvláštní... Ani jsem se tak moc nebála a to jsem čekala že nebudu moci spát, jelikož je to jeden z prvních thrillerů, co jsem četla. Nejvíce děsivé asi pro mě bylo to s oknem a opravář. Zápletku jsem vůbec nečekala a přišla mi taková dětská :D. Ale všechno kolem vraždy napínavé bylo, takže kniha dostává tři hvězdičky :).

16.09.2018 3 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Kniha se mi líbila :). Byla správně švihlá a sedla mi a ano taky jsem strašpytel a když se tam objevovala nezvěstila, tak to bylo trochu creepy... :D ale jinak mi postavy docela sedly (Cole team :D) a od příběhu jsem jen tak neodešla. Zasloužené hodnocení :).

05.09.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Tohle byla taková lehce podprůměrná kniha, kdy se do čtení musíte přece jenom nutit. Má úžasnou obálku, ale děj až tak úžasný nebyl. Scény v hradě zvířete mi přišli docela nudné a věc, co se mi asi nejvíce líbila, byly její setry a vztah s nimi. Jinak vztah hlavní hrdinky a zvířete jsem ani tak moc neřešila... :D.

05.09.2018 2 z 5

Jablečný koláč naděje Jablečný koláč naděje Sarah Moore Fitzgerald

Tahle kniha byla velice zajímavá! Jde o to jak vám kniha sedne a mě sedla úplně perfektně! Přečetla jsem jí za jeden sychravý den a strašně se mi líbila :). Hlavně popis šťavňaťoučkých jablečných koláčů se mi líbil :) !

02.09.2018 5 z 5