Lucka1355 Lucka1355 komentáře u knih

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Triologie Vampýrská akademie, patřila mezi mé nejoblíbenější knižní trilogie. Nemohla jsem se od těchto knih vůbec odtrhnout, a pamatuji si, že když jsem tu triologii dočetla, tak jsem byla velmi smutná, že už je konec. A proto jsi mi četla pořád a pořád dokola. Rozhodně doporučuji si tuto sadu koupit, navíc v prvním díle najdete obrázky z filmového natáčení, které hezky doplňují atmosféru prvního dílu.

Dcera Dcera Kiera Cass

Do triologie Selekce jsem se úplně zamilovala, takže jsem byla ráda, když jsem zjistila, že bude pokračování. Na tohle pokračování jsem se hrozně těšila, jelikož nápad na opačnou selekci byl dobrý. Bohužel musím říct, že mě to hodně zklamalo. Hlavní hrdinka Eadlyn mi připadla hodně rozmazlená a nesympatická. Ještě si tedy rozmyslím jestli si další díly této triologie co ještě zbývají přečtu nebo ne.

31.10.2019

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Mrazivý polibek je druhý Díl trilogie vampýrská akademie od užasné autorky richelle mead. Opět zase úžasné čtení ve kterém nechybělo opět zajímavé zvraty, akce a samozřejmě nové seznámení s novými hlavními postavami. Škoda jen že se nechystá filmové zpracování tohoto dílu, bylo by to určitě super.
Nejoblíbenějšími hlavními postavami jsou pro mě opět rose a dimitrij.
Rozhodně doporučuji tento druhý díl přečíst.

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Stínem políbená je třetí díl z trilogie vampýrská akademie. Každý další díl mě vždycky usvětší v tom , že je o něco lepší a lepší a tento není výjimkou. opět jsem tento díl přečetla asi za dva dny jelikož byl pořádně napínavý a já jsem se nemohla od něj odtrhnout. Nejvíce emoční byl pro mě ten konec, když jsem to dočetla byla jsem na chvíli úplně mimo. Ale zároveň mě navnadil na přečtení čtvrtého dílu.

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Čtvrtý díl této trilogie od užasné autorky Richelle Mead je zajímavý tím, že se celý neodehrává ve vampýrské akademii. Což se nemůžu úplně rozhodnout jestli se mi to líbí více nebo méně. Ale líbilo se mi ,že se Rose Dymytrie rozhodla hledat, a dokázala že ho opravdu hodně miluje. Další věc která se mi líbila byla ta, že jsme se opět seznámili s novými postavami a to hlavě s Dymitriho rodinou.

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Další díl této úžasné trilogie, mě vždycky překvapí jelikož je v něm zase opět něco jiného a nového. Opět je tu tolik zvratu, napětí a akcí, že se člověk při čtení knihy nemůže ani na chvíli nudit. Navíc při čtení každého dílů jsem si čím dál tím víc zamilovala Dimitriho, a i když je strigoj, tak není úplně k zahození.
Rozhodně doporučuji přečíst, určitě se zamilujete do tohoto příběhu, tak jako já

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Příběh se mi líbil, ale konec mě trochu zklamal, čekala jsem trochu víc.

09.09.2018 4 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Knihu Dívka z inkoustu a hvězd, jsem dostala od kamarádky. ihned mě zaujala obálka knihy, která je opravdu moc hezká. Bohužel první polovina knížky byla hodně nudná a zdlouhavá, nechtělo se mi ji moc vůbec ani dočíst, a proto jsem jí nakonec četla dlouho, asi několik měsíců. Ale druhá polovina knihy byla o hodně lepší, už byla zajímavá a dobrodružná a druhou polovinu jsem přečetla za necelý jeden den.

07.04.2018 3 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Nevím čím to je, ale Calendar Girl se mi špatně četla. Jinak děj je dobrý, ale třetí a čtvrtý díl číst už nebudu.

01.03.2018 3 z 5