_Lucie_97 _Lucie_97 komentáře u knih

Anatomie rozhodování Anatomie rozhodování Richard Shotton

Skvělá kniha, která vám přinese spoustu zajímavých myšlenek podložených na spoustě studií. Pokud milujete marketing, zajímá vás psychologie a chcete více pochopit i sami sebe během nakupování a vlastně obecně - hurá do toho. Úžasná knížka a vážně jsem si jí užila. Spoustu studii jsem již znala, ale pomohlo mi to si je znovu připomenout a podívat se na ně z různých pohledů.

17.09.2022 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Mám z knížky rozporuplné pocity. Přečetla jsem si velmi rychle a bavila mě, ale zpětně si uvedomuju, že ten příběh je ze všech stran přetažený za vlasy. Přesně proto pak mají lidi nepřesný představy o milosrdném životě! ale když toto vše prehlednu, tak příběh Candy a Nathana byl fajn, uvítala bych trochu více děje a příběhu a méně sexuálních scén. Každopádně zapletla mě velmi potěšila, protože tam byl super námět!

07.09.2022 2 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Příběh je skvěle napsaný a čte se vlastně sám. Je plný napětí, hádanek a pomalu odkrývaných pravd. Celkove bych ale potřebovala udělat hlavní postavy v knížce o par let starší. Všichni se totiž částečně chovají na svůj pubertální věk a po chvíli zase jako starší a vyspělejší jedinci. Dost mě to u cele knížky rušilo. Navíc jsem si pletla příběhy Jamesona a Greysona… jsem zvědavá na pokračování a cely příběh si mě rozhodne získal!

03.09.2022 4 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Příběh byl velmi zajímavý, ale bohužel jsem velmi rychle přišla na hlavní zápletku. Každopádně se mi knížka moc líbila, i když mám oblíbenější knížky od Agathy ️

15.05.2022 3 z 5