Lucie.285 Lucie.285 komentáře u knih

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

(SPOILER) Strašně moc jsem se na poslední díl těšila a po přečtení nejsem ani trochu zklamaná a užila jsem si každou kapitolu. V knize se střídá pohled Tobiáše a Cecílie, takže má čtenář krásný přehled o jejich vzájemných pocitech. Tobiáš nám odkrývá své dětství a samotný vznik Havranů, při některých kapitolách, kde byl i Dominic mi bylo fakt smutno. Kniha je spíše slow-burn a Tobiáš si pomalu získává její důvěru zpět, krok za krokem. Líbí se mi, že mu hned neskočila kolem krku, občas jsem si říkala no tak Cecílie, už mu dej šanci, ale po tom, co jí provedl je tahle její obezřetnost na místě a pochopitelná. Líbilo se mi vidět Tobiášovi do hlavy a jak jsem si jim v předchozím díle nebyla jistá, tak tady si mě totálně získal. A jeho drsná mluva protkána s francouzštinou? Ouu. Neskutečně sexy. Už se těším až si přečtu celou sérii v kuse.

18.04.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Tak tohle byla naprostá pecka! Nechápu proč se o knize více nemluví. Neskutečně jsem se bavila a co se mi líbilo, že hlavní hrdinové spolu mluvili, jako že opravdu mluvili a byla to fakt sranda. Plus oba hlavní protagonisti jsou sympatičtí a i inteligentní. Dlouho jsem se u knihy tak nebavila. Už se těším na další díly o jeho bratrech. DOPORUČUJI.

18.04.2023 5 z 5