Lovely_book Lovely_book komentáře u knih

Neříkám často, že je nějaká kniha hrozná, ale tahle je. Charaktery postav se mění úplně neskutečným tempem. Příběh chvílemi postrádá smysl. Nechce se mi věřit, že to napsala Rowlingová. Upřímně třeba to, že Harry je špatný otec.
Jsem si jistá, že Harry nechce, aby byl stejný jako Vernon, takže takhle by se ke svému synovi nikdy nechoval. Zvlášť po scéně „O 19 let později” je ta věc s kolejí Albuse úplná kravina

28.04.2022 odpad!

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tak to jsem skutečně nečekala!
Po této knize jsem sáhla úplnou náhodou, když jsem ji objevila v koutku s knihami v albertu. No kdo by řek, že se z toho vyklube má asi nejoblíbenější sci-fi série.

Za prvé - autorka umí neuvěřitelně vyprávět. Má vše skvěle promyšleno a ani na chvíli jsem se nenudila.

Za druhé - tahle kniha se vám, jako u některých, nesnaží vnutit své postavy, ale naopak je pouze rychle představí, aby jste si vybrali, které postavy by jste zase chtěli vidět.

Za třetí - teď už jsem četla všechny momentálně vydané díly a to jsem teda nečekala Děj se obrací a neuvěřitelná práce s příběhem teda

Takže za mě - miluju Shannonovou a její styl vyprávění, překladatel byl neuvěřitelné šikovný a postavy mám moc ráda. Tato kniha stojí za to!

02.05.2023 5 z 5