lizavett lizavett komentáře u knih

To by se zvěrolékaři stát nemělo. Díl 1. (Zvěrolékař na blatech) To by se zvěrolékaři stát nemělo. Díl 1. (Zvěrolékař na blatech) James Herriot (p)

Ano, podle porovnání ukázek je ta samá kniha Zvěrolékař v chomoutu a Když se zvěrolékař ožení, Zvěrolékař jde do boje a Zvěrolékař mezi nebem a zemí, To by se zvěrolékaři stát nemělo a Zvěrolékař na blatech. Pouze jde o novější vydání, i překlad je stejný, takže žádný nový objev z pozůstalosti. Tak se nenechejte nachytat.:-) Ovšem nové obálky vypadají moc krásně. Takže pokud toužíte po nových obalech, směle nakupujte.:-)

18.02.2016

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Poprvé jsem se s touto knihou setkala, když jsme s mým budoucím manželem chodili na setkávání ohledně přípravy na manželství. Mohu potvrdit, že kniha je dobře napsaná, obsahuje rady do života, jak tomu druhému porozumět, čímž se vám mohou lepšit vzájemné vztahy a vyhnete se mnohým nepříjemnostem. Vhodné pro všechny od 12 do 100:-) Doporučuji.

18.02.2016 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Hororová pohádka pro děti i dospělé. Na knoflíky se po přečtení budete dívat úplně jinak a možná si uvědomíte, že ten svět, ve kterém žijete není tak špatný.

16.02.2016 5 z 5