LindenSky LindenSky komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Skvělá kniha, velice čtivá, dle mého názoru ji není problém přečíst během jednoho dne, díky napínavému a strhujícímu příběhu!

02.10.2016 5 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Naprosto TOP, pokud tedy pominu, že jsem během čtení, snědla kila sladkého, přibrala asi tak 20 kilo a také navštívila jednu nejmenovanou stránku s americkýma sladkostmi, o kterých se tu celou dobu píše, za který jsem utratila ranec. Příběh, který se prolíná s dnešní dobou a současně s 2. světovou válkou, doplněn o tunu sladkého navrch! (sorry za spoiler) Nerozhodnou Rosie jsem si zamilovala hned na začátku a tuhle knihu můžu jen doporučit, na letní dovolenkování jasná volba.

10.08.2017 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Ufff z úplně jiného soudku, než normálně J. Lynn píše, ale bomba. K tomu prostě není co dodat, ten konec mě opravdu dostal a měla jsem hodně smíšený pocity! Vřele doporučuji všem, stojí to opravdu za to ;)

08.11.2016 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

15ti hodinové čtení. Dle mého názoru jedna z knih, která nemá nic společného s těmi ostatními. Přijde mi, jako kdyby Lynn změnila svůj dosavadní styl psaní. Občas jsem se nechytala, ale i tak jsem ji dočetla. Zajímavý příběh ale zdál se mi utahaný. Chyběla mi obvyklá rychlost děje z dřívějších kousků.

30.10.2016 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

TOP!!! Moc šancí jsem tomuto žánru sice nedávala, ale Patrikova prvotina mě opravdu nadchla. Velice čtivá kniha bez zbytečných průtahů. Přímá a člověk se za celou dobu čtení opravdu nenudí. Za den přečtená, díky nedostatku čtiva ve zkouškovém období.

01.02.2017 5 z 5