LillyM. LillyM. komentáře u knih

Percy Jackson Percy Jackson Rick Riordan

Boží, uvěřitelná, napínavá, skvělá knížka! Jediné, co k tomu dodat je, že opravdu moc doporučuju.
P.S.: i film je skvělý, komu se líbí kniha, film si moc užije:)

03.06.2020 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knihu mi koupila babička, naprosto jsem netušila, co od toho čekat, začátek nebyl nic moc, ale to mě neodradilo a bylo to dobře, protože takhle úžasný příběh, jsem dlouho nečetla.
Fantasy knihy, to je prostě moje, a tahle mě přímo uchvátila:)
Vasilisa mi přišla na začátku trochu mimo, ale pak jsem se s ní vžila do její situace a nechala se prostě jen unášet vstříc vlnám fantazie autorky, a bylo dobře. Rozhodně doporučuju.
P.S., škoda že se nestalo to, co jsem čekala u Křišťálového jezera ve Fešově zákoutí, kdo četl určitě ví.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tohle je velmi originální, napínavá a zábavná kniha, hlavní postava mi byla neuvěřitelně sympatická.

28.05.2020 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Eadlyn byla jako hlavní hrdinka moc fajn. Upřímně, bylo super nahlédnout, jak to vidí urození. Jen mě na ní štvalo, že pořád říkala "nikdo nemá takovou moc jako já..."
Co se týče kluků, kteří tam byli, pletla jsem si je. Některé jsme ani pořádně naznali jménem atd. Až na konec, se to začalo vybírat tím správným směrem. Ale pořád jednu věc nechápu, jak dokázala být na konci knihy na kluky hodná??
Poznala jsem Kile, Hale a Henriho.
První tři díly Selekce mi přišly lepší, no jo no, America to holt není.
Bylo ale zábavné jí vidět v pozici matky a Maxona jako otce. Za mě fajn čtení a uvidíme, jak dopadne nakonec Koruna:)

24.05.2020 5 z 5

Garfield Garfield Jim Davis

Garfielda mám moc ráda❤

31.08.2020 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Tahle kniha, je hlavně roztomilá. Brandon s Nikky se snaží všechno nepokazit, byt´ jsou podle mého oba suproví

23.08.2020 5 z 5

Katy Katy Jacqueline Wilson

Katy mi bylo moc líto, ale jsem na ní pyšná, jak skvěle se s vozíčkem popasovala. Kniha se mi líbila, byla napsaná tak něžně, až jsem měla někdy chuť plakat.

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Vracíme se do pohádky z dob kdy nám ještě mamky předčítaly, kdy jsi jen zavřel oči, a měl jsi celý příběh před sebou. Tohle je to samé, akorát to čteš sám. Myslím, že tenhle popis stačí:

JÁ - nadšená

KNIHA - úžasná

RECENZE -doporučuju

18.07.2020 5 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Já bych tu Zacharu uškrtila jako hada!! Proč pořád Feše s Vasilisou ruší?!
Skvělá kniha, u které jsem se bála, že se hlavní postavy pozabíjí.
Astragor byl jednoduše blázen první ligy, co víc k tomu říct? Originální a moc příjemné čtení o tom, že jedna, ač normálně vypadající dívka to v životě nemá opravdu jednoduché, ale přesto si s tím dokáže poradit a bojuje až do konce, za svou vlastní budoucnost, kterou si zvolí sama za sebe...

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Byl to předvídatelný příběh, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Kasie West opět nezklamala, protože nápad, to byl zaručeně originální.

Škoda jen, že jsme se nedočkali odplaty Bec...

Mohu pouze doporučit a určitě se za čas ke knize vrátím:)

18.05.2020 5 z 5

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Nevím, co k tomu dodat❤❤❤

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

A přišla na řadu další kniha, od této skvělé autorky, která píše úžasné knížky. S dvojčaty byla někdy zábava, někdy až těsno.
P.S., určitě se k této knize ještě vrátím...
DOPORUČUJU

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Autorčiny knihy jsou skvělé, tato byla trošku zklamáním.

22.08.2020 3 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Naprosto nepředvídatelná kniha.

14.06.2020 5 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Páni, to byla jízda. Na dobrodružství a zvratech autorka teda nešetřila.
Bylo mi líto Feše, kterému to skončilo takhle bídně, ale je to kluk tvrdohlavá, takže věřím, že si poradí, proto se moc těším na šestý díl:)

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

(SPOILER) Konečně pusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.05.2020

Koruna Koruna Kiera Cass

Tenhle díl byl ještě o trochu lepší než Dcera, Eadlyn už své chování změnila, takže já jsem spokojená... Mohu pouze beze slova doporučovat:)

25.05.2020 5 z 5

Kniha noci Kniha noci Holly Black

Knihu jsem si koupila, protože mě od autorky nadchla její první série. Nečekala jsem kdoví jaké zázraky, ale děj byl pro mě trošku zklamáním.

20.02.2023 3 z 5

Čestný špionský Čestný špionský Ally Carter

Podle mě je originální už jen ten název, a děj je prostě bomba. Řekla bych, že tahle kniha je už méně o vztazích, ale samozřejmě se tam nějaká zápletka odehrávala, takže na mě tam lásky bylo tak akorát.

Do knihy jsem se pustila, protože jsem věděla co od toho čekat z předchozího dílu, a jsem naprosto spokojená.

17.08.2020 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Já bych strašně ráda dala hvězdičky, ale tohle bylo tak super, že to nemůžu popsat nějakými vybarvenými hvězdičkami, tolik jich na to tady není:)

17.07.2020