Lexien Lexien komentáře u knih

Záhadné zmizení lorda Listerdalea / The Listerdale Mystery Záhadné zmizení lorda Listerdalea / The Listerdale Mystery Agatha Christie

Super oddechová detektivka. Za mě lepší než většina případů Sherlocka Holmese. Čtivé, napínavé, ale zároveň se neztrácím v příběhu.

29.04.2020 4 z 5

Zahrada vůní pro potěchu myslí Zahrada vůní pro potěchu myslí Šejch Sídí Muhammad An-Nafzáví

Sexuální výchova prošpikovaná Koránem... Podle toho také některé části vypadají. Neznalost anatomie a fungování lidského těla. Ze začátku je to dobré alespoň pro pobavení, ale pak přijdou části, nad kterými už se nejde ani smát. Smutné.

29.04.2020 odpad!

Vědomá autosugesce k získání úspěchu zdraví a štěstí Vědomá autosugesce k získání úspěchu zdraví a štěstí Emile Coué

Kniha zabývající se čím dál tím populárnější myšlenkou samoléčení. Bohužel ne příliš zajímavě zpracovaná. Stále opakující se myšlenky/věty, jen jinak poskládané. Reference uvedené v knize na mě nepůsobí vůbec pozitivně, těžko uvěřitelné. Téma sugesce mě velmi zajímá a věřím v její pozitivní přínos, ale raději bych ten čas věnovala jiné knize než je tato.

29.04.2020 2 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Ze začátku super, v průběhu ale začal můj zájem opadat.

09.05.2017 3 z 5