Lenuš048 Lenuš048 komentáře u knih

Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak Karel Nejedlý

Doporučuju těm, kteří neustále něco hledají, jsou nespokojení se sebou a druhými, ale i těm, kteří žijí skvěle a jen by něco malého na svém životě chtěli zlepšit. Všechno, co hledáme zvenku, máme už v sobě. Kniha je srozumitelná, vtipná a obsahuje podrobný návod, jak se základy RUŠ naučit doma.
Já sama RUŠku používám a funguje skvěle. Vůbec se nejedná o potlačení nebo namlouvání si něčeho. Spíš naopak. Vytáhnu pravdu (jak to opravdu mám) na povrch. Jdu do místa a času vzniku a tam (v době mého dětství) si to potlačené vlastně odžiju. A výsledk? Už se mi to neděje, už mě to netrápí.
Díky práci s RUŠkou víc vnímám sebe, svoje pocity, svoje tělo, ale i jiné lidi, situace. Umím se do nich víc vžít, pochopit je, neodsuzaovat je. Nebojuju a nebráním se tolik, ale umím říct, co cítm a jak to mám. Zbavila jsem se pocitů viny a mnohých strachů. Odešly mi letité bolesti zad a břicha a zmírnila se alergie. Užívám si to, co zrovna dělám, jsem v přítomnosti víc, než dřív. Zastavil se mi kolotoč myšlenek v hlavě. A tak dál :-).
A že RUŠ není lékařská nebo vědecká? Zatím ne, ale co není, může být. To je mi úpřímně jedno, důležité pro mě je, že funguje a má na mě příznivý vliv. Hezký den.

06.04.2021 5 z 5