LenRan LenRan komentáře u knih

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Za mě trochu slabší než ostatní autorčiny knihy, ale i tak dost dobré. Ze začátku jsem měla problém s hlavní hrdinkou, měla jsem pocit, že ta holka nemá hrdost, ale pak se naštěstí sebrala. Ke konci jsem skoro nedýchala a jen doufala, že vše dobře dopadne.

26.06.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Příběh super, i když na ohrané téma, i když moc krátké, přesto se to moc dobře četlo a snad se dočkáme dalších knih této autorky.

21.05.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Nebylo to špatné, ale ani nic extra. Toto je přesně kniha, u které bych uvítala střídání děje z pohledu obou hlavních hrdinů. Můj problém s touto knihou je v tom, že to "trauma" z kterého se Down tak těžko dostávala se mi zdálo banální v porovnání s tím, co se stalo Spencerovi, který se s tím dokázal poprat mnohem líp, takže celé to její malé drama na mě působilo strašně uměle.....i tak si ale přečtu díl o Sawyer, ta snad nebude tak ufňukaná.

30.01.2020 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Líbilo se mi to. Krásně stupňovaný příběh, napínavý, dobře se to četlo. Od této autorky se mi nejvíce líbí knihy, kde kombinuje krimi zápletku s romantikou a příběhy z prostředí hospody U Mony zbožňuji. Tato kniha byla taky super. Doporučuji.

09.04.2018 4 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Výborná! Tentokrát to není tak uhlazené jak jsme od Elle zvyklí, ale jako by tam trošku nakoukl styl LJ Shen a pošpinil ty charaktery, zvláště pak Lawsen, je dobrej Zmetek :) Hodně mě bavilo, že příběh je z více úhlů pohledu, ne jen od hlavních hrdinů, mělo to tak super spád, ani chvilku jsem se nenudila. Těším se na pokračování :)

24.05.2023 5 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Mám ráda když je příběh z pohledu chlapa, je to větší zábava a tady jsem se teda pobavila, hlavně nad jejich humorem. Bavila mě jejich hra s rozbíjením stereotypního používání sprostých slov, to bylo super. Jinak mě to vůbec nezklamalo, je to jednodušší, ale do toho s tím asi jdeme, už podle té obálky, že? :)

03.10.2022 4 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Moc pěkné, trochu přeslazené, ale to je u této autorky skoro vždy. Jinak super!

23.05.2022 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Pěkná série, moc jsem si ji užila. Líbilo se mi, že oba hlavní hrdinové prošli nějakým vývojem a nejvíce se mi líbil poslední díl, kde autorka vypráví příběhy i ostatních z Maxton Hall a navíc si zde už překladatelka odpustila ty "tatínky a maminky", který místy ani neměli logiku. Moc pěkné, ráda se k sérii někdy vrátím.

09.05.2022 5 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Pravděpodobně mi toto už stačí, abych pochopila, že tato série není pro mě. Je to jak špatně napsané, tak strašně přeložené a neuvěřitelně se to táhne. Je teda pravda, že jsem u jedné sexuální scény dostala takovej záchvat smíchu, že mi tekly slzy ( Průnik. Průnik. Průnik), takže aspoň k něčemu to bylo dobrý, ale fakt to stačilo.

28.03.2022 1 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Příběh vcelku hezký, ale bohužel celou sérii provází hodně amatérský překlad. Věty jsou špatně poskládané, některá slova nepřeložená, atp. opravdu škoda, kazí to dojem z knihy.

02.12.2021 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Chápu, že tato série bude mít tolik dílů, páč tady se třeba staly tak 2 zajímavý věci, jinak se vše opakovalo stále dokola: mé oblíbené "zasloužíš si někoho lepšího" do umrtvení, atp....
Každopádně překlad o něco lepší než v prvním díle, takže u intimních scén jsem již nedostávala záchvaty smíchu, ale že by to se mnou nějak hnulo, to teda ne, nikdy nechybějící "číča" to vždy zase pěkně uzemnila.
No nic no, tak se snad budeme těšit co dál, že? :)

25.11.2021 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Autorky se evidentně daly na pohádky :) Příběh opravdu neuvěřitelný, v pravém slova smyslu.

11.10.2021 3 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Opravdu těžko se čte, když je hlavní hrdinka taková blbka. Četla jsem to hodně dlouho a dočetla jen proto, že jsem doufala ve šťastný konec a to ten, že ji vykopne.
Je to příběh o psychopatce co se prostě na drzo nakvinduje k bohatýmu chlápkovi a rozhodne se, že ho prostě uloví, protože ona nikdy nemakala a ani s tím nehodlá začínat. Cituji z knihy: "A pokud mi dá něco co ve sprše nesmyju (myslí dítě), pak se s ním budu soudit a vytřískám z něj všechny prachy....." jo a nezapomeň si u toho udělat selfíčko, kotě!

16.08.2021 1 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Asi tak: Ne, každý překladatel, umí přeložit všechno.
Paní překladatelko, Vy opravdu neumíte přeložit erotický román. Už jste někdy někdo slyšeli, že by ženská říkala chlapovi KOTĚ? Ten příběh sám o sobě není zas tak špatný, ale překlad z něho udělal totální parodii, kterou nelze brát vážně. U erotických scén jsem dostávala záchvaty smíchu.

02.06.2021 2 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Soraya byla fajn hlavní hrdinka, hlavně v první polovině knihy. Graham naproti tomu byl nesmysl, tak jak se rychle změnil z mega kreténa na mega slaďouše bylo poněkud za hranou uvěřitelnosti.
Taky bych ráda varovala ty, kdo se teprve chystají číst, aby nečetli komentáře níže, protože já to bohužel udělala a zkazilo mi to jediný překvapující moment v knize. On je totiž fakt problém kliknout na SPOILER :(

30.04.2021 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Příběh hezký, četlo se to dobře, i když teda překlad místy nedával smysl. Jedna hvězda dolů za ty cukrové homole co jsem u toho musela pozřít, ale jedna hvězda nahoru za originální obrat genderových knižních stereotypů. Konečně to jednou měla v rukou ženská :)))

24.03.2021 4 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Už nikdy se nebudu dívat na legendu o králi Artušovi stejně a za toto si mě asi vezme za pár dní čert:
Tato verze se mi líbila o hodně víc:)
Poslední část této trilogie napravila všechny nedostatky předchozích dílů, dokonce i jediná kapitola o Abilane mě úplně uchvátila. Je to celý úplně mimo a já si tu mimózu fakt užila.

02.12.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Ani jsem neměla v plánu tuto sérii číst, nemám ráda milostné trojúhelníky. Teď, když jsem ji dočetla, přiznávám, že je tento příběh jeden z nejlepších, co jsem kdy četla. Takto silné charaktery, takové šílenství z lásky, posedlost, nenávist, pomsta, to se jen tak někde nenajde.
Neskutečně jsem si to užila, určitě doporučuji, přečíst tuto sérii v kuse, je to zážitek a autorce i vydavatelství za něj moc děkuji.

21.11.2020 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Bylo to pěkné, ale žádná bomba. Pro mne pořád numero uno Turbulence.....

10.11.2020 4 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Nalákalo mne psí prostředí, dostala jsem ale krásný komplet romantiky, detektivky a zajímavých informací o výcviku psů. Nejvíce mne ale bavila upřímnost a přímočarost mezi hlavními hrdiny. Žádné hry, manipulace a přetvařování, prostě vše na rovinu, moc hezké.

08.06.2020 5 z 5