LenRan LenRan komentáře u knih

Bentley Bentley Melanie Moreland

Líbilo se mi to, i když poslední dobou mám pocit, že na světě není nikdo jiný než sirotci nebo se romány píší jen o nich? :)
Hlavní hrdinové byli sympaťáci, všechno bylo tak akorát, těším se na další díl.

30.03.2020 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Moc ráda jsem se k této sérii vrátila a užila jsem si to. Tato kniha samozřejmě nemůže dosáhnout toho co jednotlivé díly, ale i tak je to fajn si to přečíst. Kupodivu nejméně mě bavila část s Hannou a Garettem, nějak jsem v tom Hannu nepoznávala, měla jsem ji za upřímnou a odvážnou, což tady moc nebyla.

21.11.2022 4 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Za mě super, nejlepší díl. Na nic si to nehraje, je to prostě erotický román se spoustou sexu, ale vůbec jsem se u toho nenudila, právě naopak :)))

19.09.2022 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Jsem ráda, že se příběhu dočkal i někdo jiný než mladý-krásný-úspěšný, příběh je takový miloučký, slaďoučký a epilog to teda ještě znovu pěkně pocukroval :) čemu jsem se ale hodně zasmála, tak té armádě dětí co BAM stvořili to je teda síla :o)

01.02.2022 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Příběh plný sebepoznání, viny a pokání. Jak v dospívání zpracovat svoje vlastní chyby, i chyby svých rodičů. Opět nádhera! Tato autorka umí psát a i překlad je moc pěkný.

12.12.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Byla tam spousta věcí, co se mi líbily - to, jak Jude přijali, vztah s bráchou, i ten vztah mezi Jude a Blakem byl hezky popsán, ale.....vše kolem herectví na mě nepůsobilo vůbec uvěřitelně a ty přívaly slz mi hrozně vadily, hlavně ke konci, kdy Jude bulela buď štěstím nebo neštěstím skoro pořád.
Tato série je za mne průměrná, už se k ní vracet nebudu, nejlepší díl byl se Sawyer a Isaacem.

28.04.2021 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Ach jo, Samantho......to byla dlouhá noc s tímto příběhem. Nešlo přestat číst, tak ti pěkně děkuji :)

31.03.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Moje první a asi i poslední kniha od této autorky. Nějak se nedokáži smířit se stylem, kde hlavní hrdina vypráví svůj příběh a hlavní hrdinka je vyprávěna. Jako proč? Proč ?
Co je snad ale ještě horší, tak pro mne moc rozehraných a málo dohraných her. Spusta věcí se nakousla a odložila. Kdyby se neustále nepopisovali sklopené oči a slzy Alessie, tak jsme se mohli třeba dozvědět více o dalších postavách. Škoda, je to příběh s potenciálem, který nebyl využit, až mě to naštvalo.
Jo a název jsem taky nepochopila:)

29.10.2019 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Musela jsem počkat pár dní než napíši hodnocení této knížky, jestli ten vyjímečnej dojem, který z knížky mám nezmizí, ale nestalo se. Byl to neskutečný zážitek a temnota hlavního hrdiny a jeho vnitřní boj mě úplně fascinoval. Toto opravdu autorka umí, popsat detailně charaktery postav a proto jsou její knížky, alespoň pro mě, zážitkem.

17.10.2019 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Trochu jiná kniha než jsem od této autorky zvyklá, ale opravdu nádherná. Hodně dlouho jsem váhala, zda ji číst, nevím proč, ale anotace mě nějak odradila. Jsem ráda, že jsem se spletla, příběh je to nádherný a představuje mnohem víc než se může na začátku zdát.

11.10.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Líbilo se mi to hodně. Téma homosexuality ve vrcholovém sportu je dost zajímavé a vztah mezi těmito kluky byl výborně popsán. Říká se, že ČR je hodně tolerantní k LGBT komunitě a asi je to i pravda, ale v USA to tak všude není a proto je dobře, že se u nich taková kniha vydá, kdyby to pomohlo otevřít alespoň pár očí, je i tato lehčí literatura záslužným činem. Neumím si představit jaké to musí být, když musíte pořád něco před okolím nebo i rodinou předstírat.

02.10.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak toto bylo opravdu velmi příjemné překvapení. Krásný příběh o bolesti a lásce, ale ne nějak zbytečně dojemný. Přečetla jsem to během jednoho dne a nedokázala se od toho odtrhnout. Doporučuji a než začnete číst, ujistěte se, že na to máte čas, protože toto se musí přečíst najednou :)

14.05.2018 5 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

Velké překvapení. Čekala jsem klasickou eroťárnu okořeněnou D/S, ale toto je jiný level. Autorka jde opravdu do hloubky duše a pochopení sebe sama, i když jde člověk proti všemu čemu dosud věřil a jak byl vychován. Ubírám jednu hvězdu za prostředí, kde se příběh odehrával, zápletka s druhým párem mi přišla zbytečná a nepochopila jsem proč ji tam Adam bral. Mohli jet kamkoliv sami. Těším se na druhý díl, konec byl fakt na mrtvici :)

10.09.2023 4 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Další super pokračování, tato série se opravdu povedla a vždy se těším na další díl. Tentokrát malinko slabší, na můj vkus až moc zdůrazňování toho jak je Rye krásný, úžasný, svalnatý, atp.....stále dokola. Jinak super chemie, super Přiznání, jak to z Brenny lítalo :) :):) Stojí za přečtení.

03.03.2023 4 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Celou dobu co jsem četla, jsem si říkala, že je to nejlepší díl této série. Bohužel, závěr mi prostě přišel moc zbrklý, zápletka, která byla zajímavá nevyužila svůj potenciál a přešlo to do klasických klišé. Zakončení malinko zklamalo, celkově je ale kniha super a určitě stojí za přečtení.

23.02.2023 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Povedené, trošku mi to připomínalo Kontrakt, takže nic extra originálního, ale zábavné a příjemné čtení. Kdybych ale věděla, že většina Svatby o Vánocích bude znovu tady popsaná, tak bych ji nečetla, to mi vadilo, že jsem to musela číst znovu.

09.12.2022 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tak tento díl mi dal pěkně zabrat. Několikrát jsem to odložila a pak se přemluvila, že to dám, ale bylo to čtení dost na sílu.
Zvláštní, jak stejný autor může napsat v jedné sérii, tak rozdílné knihy, ale stalo se. V tomto díle jsem se nedokázala sžít s hlavní hrdinkou, která byla tak psychicky labilní, až mi z ní bylo špatně. Co stránka to jiný názor na stejnou situaci, její šílené agresivní stavy, prostě se chovala jako rozmazlenej nevychovanej fracek, což nelze omluvit situací v které byla. Vlastně, dalo se to číst až po té, co se dali dohromady a ona se trochu uklidnila, za to ty 2 hvězdy, jinak zklamání, velmi nudné, bez nápadu.

09.08.2022 2 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

První část z minulosti jsem si užila o něco více, byla to nádhera. Jak si k sobě hledají cestu, každý se svým bolavým srdcem. Většina druhé části byla postavena na nedorozumění, které by vyřešilo vyslovení jedné jediné věty, což se, zaplať pánbůh, nakonec stalo, ale bolelo to :)
Myslím, že je to trošku jiné, než jsem od autorky zvyklá, už jenom to, že jsme opustili Skotsko, příběh je ale krásný, místy hodně drsný, hodně zamilovaný.......

14.06.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Dlouho jsem odkládala čtení této série, protože první díl mě moc nenadchl. Nic jsem od toho nečekala a tak jsem příjemně překvapená, že jsem se u toho dobře bavila a bylo to vtipné, jednoduché, prostě si to na nic nehraje. Není to žádná pecka, kterou bych ještě někdy četla znovu, ale příjemná oddechovka, která prostě pobaví.

04.11.2021 4 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Melody a James poněkud nezvládli svou dceru Dariu, aneb Rozmazlenou princeznu. Já bych teda řekla spíš Rozmazlený fracek. Většinu knihy jsou měla neustále pocit, že by potřebovala proplesknout.
Autorka se pravděpodobně snažila stvořit ženskou verzi Viciouse, ale u něj se pohybovala na hraně snesitelnosti a bylo to úžasné, tato verze bad girl byla pro mě za hranou uvěřitelnosti.
Určitě budu číst další knihy od L.J., ale poprvé jsem u její knížky pocítila lehké zklamání.

31.08.2021 4 z 5