Lenny.Wolf Lenny.Wolf komentáře u knih

Probuzení Probuzení Marjorie Liu

Po Netvoře jsem sáhla hlavně díky krásnému grafickému zpracování, ale samotný příběh je pro mě trochu záhadou. Od začátku jsme vhozeni do světa, který alespoň mně moc nedává smysl. Stále nějak nevím, kdo s kým, jak a proč.. Buď jsem ignorant já a nebo je to tím příběhem. Kdo ví? Ale teď mám dilema, zda dát šanci dalšímu dílu nebo to nechat prostě být...

16.01.2020 3 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Ty bláho, tak takový konec jsem vážně nečekala!

28.12.2019 4 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Tahle kniha je víc sladká než návštěva cukrárny, na druhou stranu zlepší náladu a neztloustnete :D Vážně hrozně cute sladká záležitost pro zlepšení nálady, kór v tomhle nehostinném počasí.

02.11.2019 5 z 5

Kniha, která vykouzlí úsměv na tváři, ale donutí i k zamyšlení. Je to takové hořkosladké...

28.10.2019 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Většinou jsou ty druhé díly v sériích výplňové, ale tentokrát mi to nepřišlo. Pro mě to bylo mnohem čtivější a napínavější než první díl.

13.08.2019 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Sice byl konec lehce předvídatelný, ale nic to neměnilo na tom, že mě kniha chytla od první stránky až do konce. Už aby byl srpen a vyšel druhý díl!

02.04.2019 4 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Po trochu pomalejším začátku, kde hlavní hrdinka neustále přemýšlí nad minulostí a svými pocity začíná ten pravý thriller. Četla jsem a četla a najednou jsem zjistila, že jsou dvě v noci a já ráno brzy vstávám do práce. Tak moc mě to vtáhlo do děje. Něco Vám přijde, že tušíte, ale pak nastane úplně nečekaný zvrat. Takové čtení mám ráda a rozhodně doporučuji každému milovníkovi thrillerů.

25.02.2019 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Říká se, že se nemá kniha soudit podle obalu. Ale jen díky obálce jsem tuhle knihu objevila a musím říct, že to byl vážně moc milý příběh, u kterého jsem se chvílemi pitomě usmívala a neustále jsem přemýšlela, co bych si dala k jídlu. Protože po všech těch kulinářských zážitcích co čtete, prostě nejde jinak!

13.02.2019 4 z 5

Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc Sarah Hlousek (p)

Na knihu jsem náhodou narazila na jednom knižním profilu na instagramu a podle anotace mě poměrně zaujala. Indonésie a Bali mě láká, tak jsem se chtěla dozvědět něco víc. Bohužel mě ale vůbec nezaujal humor a styl psaní, ani celkové zpracování knihy. Možná kdybych si příspěvky četla někde na FB či blogu, pousmála bych se a šla dál, ale takhle mě to nějak neoslovilo. Nicméně velmi chválím autorky snahu o zlepšení životů dětí a lidí na Bali, protože život tam evidentně není úplně snadný.

27.03.2021 2 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla a pochopila o co jde a jak ten svět funguje, ale pak to nabralo ten správný směr a nemohla jsem se odtrhnout. Teď jen bude hrozné to čekání na pokračování

14.05.2020 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Na Goodreads má tato kniha 4,2*, tak jsem si říkala, jo, to bude dobrý, anotace zní super, kór když se ke knize vyjadřovala i Colleen Hoover, jak to miluje. Ale to jsem se spletla, ne že bych se párkrát nezasmála, ale spíš to bylo nemastný, neslaný a místy i trapný. V budoucích knížkách určitě pokračovat nebudu.

24.04.2020 3 z 5

Papírové panenky Papírové panenky Emma Pullar

Celou dobu to bylo takové nemastné, neslané, prostě průměrný thriller. Ale ten konec to rozsekal, takže díky konci 4*, protože to jsem vážně nečekala, i když hypotéz jsem měla několik.

11.04.2020 4 z 5

Idiot Idiot Elif Batuman

Ufff, tak tohle bylo hodně úmorné čtení. Od začátku až do konce jsem se nemohla vůbec začíst, i přesto že je to připodobňováno k Rozhovorům s přáteli od Sally Rooney. Tady mi bylo úplně jedno co bude se Selin i celým jejím životem. Některé pasáže mi připadaly úplně zbytečné a chvílemi jsem vůbec netušila co čtu a jen mi oči jezdily po textu. Je mi to líto, ale byla to pro mě ztráta času.

29.02.2020 2 z 5

Ze života single ženy Ze života single ženy Henriikka Rönkkönen

Ne že bych se občas něčemu vážně nezasmála, ale spíše to beru jako ztrátu času.

09.02.2020 2 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Chvíli mi trvalo se začíst, ale stejný problém jsem měla i s prvním dílem, ale jak se překlenula první část knížky, tak vše začalo dávat smysl a já se nemohla odtrhnout. Skvělá fantasy série, nemůžu se dočkat závěrečného dílu!!

07.11.2019 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Já pořád nějak nevím, co si o tom myslet.. četlo se to skvěle, bylo to i lepší než Hračkář, ale prostě mi to přišlo celé hrozně přitažené za vlasy. Jsem zvědavá, s čím dalším přijde příště.

12.10.2019 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Nenadchne ani neurazí. Fajn nenáročná kniha do práce, u které se člověk nemusí soustředit a zabije to trochu času. Velmi mi to připomínalo knihu Polibek jako dezert.

30.05.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Ty bláho, tak to byl dobrej mindfuck. Takový konec jsem nečekala. Bylo to skvělé, čtivé, ale Za zavřenými dveřmi to nepřekonalo. Nicméně tleskám, dávám 4,5/5*.

15.05.2019 4 z 5