lenka1986 lenka1986 komentáře u knih

Zlato Arkony. Kniha první Zlato Arkony. Kniha první Juraj Červenák

pan cervenak je vynikajuci autor priznam sa myslela som si ze kniha z prostredia slovanskych bohov bude necitatelna ale mylila som sa. hned po precitani prveho dielu ma dej uputal a to az na tolko ze som si musela pozicat dalsie casti tejto serie. tuto knihu teda ak mozem napisat aj vsetky jeho knihy vrelo odporucam, nechyba im nic a su porovnatelne so svetovymi autormi ktory napisali podobne knihy

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

skoda ze sa rick riordan nedrzal hesla predchadzajucej serie percy jackson ale dal sa na drahu hesla cim lepsi bozsky rodic tym aj lepsi polobozsky syn popripade dcera. myslim si ze percy by vela veci zvladol ako v pripade ked ho musel zachranovat, v morskej hladine pred jeho vlastnou nevlastnou setrou bozskeho povodu, syn boha dia jason. a podla mna ked percy travil na zaciatku serie bohov olympu u vlcice lupy svoj vicvik po tom co mu bohyna hera zobrala pamat mohol byt lepsie vycviceny nezaskodilo by keby mal hlavne lepsiu psychiku a hlavne co sa tyka ovladania vody. myslim ze vycvik u lupy mal by byt tvrdsi ako v tabore polokrvnych.

Chaos Chaos Rachel Ward

(SPOILER) velmi dobre spracovana kniha aj napad. vidiet cisla v ociach ludi to je napad ktory ma iskru. ale vidiet ich to nemusi hned znamenat ze sa blizi nejaka katastrofa alebo nieco podobne moze to byt aj nieco ine vynimocne co bude mat dosah na velku skupinu ludi. ale inac je to super kniha vrelo odporucam

Recepty zo života 15 Recepty zo života 15 Blanka Nemčeková

tuto kniha je dobra ja ju mam a doporucam ju kasdemu

27.02.2016

Komisař Rex - Vánoce policejního komisaře Komisař Rex - Vánoce policejního komisaře Rainer Bernfeld

tuto knihu tes doporucam si precitat je zaujimava ta kniha

Psí detektiv v akci Psí detektiv v akci Rainer Bernfeld

no pravda je to odichove a rada som citala tu knihy aj serial si rada pozrem

Maskovaná smrt Maskovaná smrt Rainer Bernfeld

tuto knihu es doporucujem si precitat tes je zaujimava

26.02.2016

Tanec na sopce Tanec na sopce Gaby Schuster (p)

tuto knihu tes doporucujem si precitat je zaujimava

Komisař Rex v akci Komisař Rex v akci Rainer Bernfeld

no pravda je to dobry serial ale aj dobre knihy su si precitat doporucujem si precitat knihu

26.02.2016

Komisař Rex Komisař Rex Gaby Schuster (p)

je to dobra kniha aj doporucujem si ju precitat aj pozret serial

Píseň kostí Píseň kostí John Meaney

kniha je romanticka s nadychom fantasty. aj ked musim povedat ze sa skoncila dost tragicky. fantazijne chapanie alebo presnejsie dobra fantazia autorovi absolutne nechyba. tuto knihu odporucam kazdemu kto ma chut nielen na drsne fantasty kde sa kazdy ci uz ohana mecom aleo kuzlami ale da sa tam citit aj kusok emocii a teda romantiky.

Smrt pod hladinou Smrt pod hladinou Donn Cortez

no knihu som este nemala ale serial je dobry bavi ma to pozerat je to dobry serial aj kniha vizera bit zaujimava

24.03.2016

Yago, syn džungle II Yago, syn džungle II Francisco P. Pajaro

aj tuto knihu doporucujem si precitat a pozret aj serial

Yago, syn džungle Yago, syn džungle Francisco P. Pajaro

je to dobra kniha aj serial je dobry

Kachorra Kachorra Francisco P. Pajaro

to bi ma tes zaujima ci vlasne visie druhy del a kde sa daju kupit obi dve deli

Kachorra Kachorra Francisco P. Pajaro

serial som pozerala je to dobre ale knihu som nemala ale ked budem mosnot a pozhanam si knihu rada si precitam aj knihu

10.03.2016

Divoký anděl 1 Divoký anděl 1 Enrique Torres

aj duto knihu bi som si precitala tes som nemala knihu len serial som pozerala

10.03.2016

Zlaté babičkine bylinky a korenie Zlaté babičkine bylinky a korenie kolektiv autorů

mosem tuto knihu doporucit kasdemu je tam dobry viber a dobre citanie len sa tasko zhana ta kniha ja som ju hladala celi rok Zlaté babičkine bylinky a korenie mosem ju doporucit ju tu knihu

06.03.2016

Zlatá babičkina studená kuchárka Zlatá babičkina studená kuchárka Renato Magát

ja tudo knihu mam mosem ju doporucit kasdemu je tam dobry viber tej knihe a nasiel sa ini clovek ktori mi tu knihu predal lebo co som sa dozvedela od ludi pred domnu mali zaujem 4 ludia a ta osona nepredala nijkomu tu knihu Zlatá babičkina studená kuchárka co dala izerat a este raz sa chcem podakovat tomu clovekovi co mi tu knihu predal tak je do dobra kniha treba si dat izerat alebo strasneho psa a ozvu sa ludia kto vam tu knihu preda lebo tota osaba co dala izerat na tatabaze knich vam neoreda 4 ludia pred domnu mali otu knihu zaujem a nepredala ju nikomu

06.03.2016

Beverly Hills 90210 Beverly Hills 90210 Mel Gilden

tota kniha je tes dobra a doporucujem si ju precitat ja som citala setke kniskyBeverly Hills 90210