Lenama18 Lenama18 komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Jak jinak než opět super knížka, ikdyz trochu slabší než jsme u Cartera zvyklí. Co se týká děje tak to bylo super ale odhalení vraha trochu slabé, čekala jsem větší jízdu v tom kdo to bude. Už ať je 18 září a vyjde nová knížka protože podle posledních dvou stran se máme opravdu na co těšit.

28.07.2019 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Tuto autorkou mám celkem ráda ale Šmírák k mojim oblíbeným knížkám patřit nebude. Na můj vkus se to docela vleklo ,konec malinko překvapil takže o jednu hvězdu dávám víc ale i tak průměrná detektivka.

21.07.2019 3 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Od knížky jsem nic moc nečekala, ale nakonec mě mile překvapila :)
Mackenzie je sympatická mladá detektivka se slušně rozjetou kariérou. Děj utíká rychle, bohužel mě ale malinko zklamal konec. Žádný wow to je ten vrah se nekonalo a celkově to bylo rychle uzavřeno. Snad další díl bude zase o něco lepší :)

23.06.2021 4 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Tak tohle byla od autorky nejslabší knížka. Konec sice překvapil, ale ne tak jak jsem očekávala, pro mě to bylo lehké zklamání.

27.04.2021 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Začátek knížky byl celkem nudný, příběh mi přišel zbytečně zdlouhavý, ale dávám o jednu hvězdu víc za ten konec, který byl fajn rozuzlení celého příběhu.

15.04.2021 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Neurazí ale ani nenadchne. Kniha má super obálku tak jsem ji hned musela mít ale bohužel nic moc. Závěr sice překvapil ale jinak zápletka průměrná a víc mě snad bavil pohled do minulosti než ta přítomnost.

11.05.2019 3 z 5